Altax

  Altax to marka, która powstała w Polsce i tutaj produkuje swoje wyroby. Produkty marki Altax koncentrują się wokół ochrony i dekoracji drewna. Altax dostarcza także farby ogrodowe i renowacyjne do zastosowania na różnych powierzchniach.

  Zobacz także:
  • Brak danych

  Altax – dla kogo

  Z oferty marki Altax korzystają osoby, dla których ważna jest gwarancja trwałości i skuteczna ochrona na lata. Firma gwarantuje wysoką jakość produktów, które tworzone są według najwyższych standardów i zgodnie z najlepszą, specjalistyczną wiedzą.

  Altax Viva Garden

  Seria farb marki Altax Viva Garden stworzona jest dla osób, które szukają skutecznego rozwiązania na szybkie i sprawne prace renowacyjne w ogrodzie. Dzięki farbom renowacyjnym Altax w prosty sposób odmienisz wygląd różnego rodzaju powierzchni wokół swojego domu.

  Z farbą Viva Garden możesz ozdabiać i odnawiać elementy wyposażenia ogrodu. Dzięki szerokiej palecie barw możesz eksperymentować i łączyć ze sobą dostępne kolory na różne sposoby. Altax Viva Garden to niekończące się pomysły na renowację mebli ogrodowych, altan, piaskownic czy nawet doniczek. Szybko i łatwo, bez konieczności uciążliwego przygotowania powierzchni – bez szlifowania i matowienia. Przekonaj się, jakie to proste!

  Produkty Altax w HIPPER.pl

  W naszym sklepie znajdziesz farby Altax Viva Garden w różnych kolorach. Wystarczy wybrać kolor, by łatwo odmienić oblicze swojego ogrodu.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane