Piany pistoletowe

  Piany pistoletowe o wszechstronnym zastosowaniu w budownictwie (montaż, uszczelnianie, wypełnianie, izolacja) to rozwiązanie chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Aplikacja piany w pistolecie umożliwia jej precyzyjne nakładanie i odpowiednie dawkowanie, dzięki czemu jest ono łatwiejsze do wykonania w domowych warunkach. W tej kategorii znajdziesz pianki niskoprężne Tytan, które utwardzają się po kontakcie z wilgocią. Sprawdź też dostępne pistolety do pianek montażowych.

  • Piana Pistoletowa Tytan Gun Euro-Line 750ml
   Piana Pistoletowa Tytan Gun Euro-Line 750ml
   33,99 zł
   45,31 zł/litr
  • Piana Pistoletowa Tytan 65 750ml
   Piana Pistoletowa Tytan 65 750ml
   44,49 zł
   59,31 zł/litr
  • Piana Pistoletowa Tytan Ultra Fast 70 870ml
   Piana Pistoletowa Tytan Ultra Fast 70 870ml
   43,99 zł
   50,56 zł/litr
  • Piana montażowa pistoletowa 750 ml HIPPER
   Warto to mieć
   Piana montażowa pistoletowa 750 ml HIPPER
   22,99 zł
   30,65 zł/litr
  • Piana Pistoletowa Tytan Ogniochronna B1 750ml
   Piana Pistoletowa Tytan Ogniochronna B1 750ml
   83,99 zł
   111,96 zł/litr

  Pianki niskoprężne pistoletowe – właściwości

  Oprócz utwardzenia po kontakcie z wilgocią, piany niskoprężne wykazują odporność na działanie wody, uszkodzenia a także dzięki niskiej rozprężności – odkształcenia, co ma szczególne znaczenie podczas montażu takich elementów jak np. okna i drzwi. Piany Tytan dostępne na HIPPER.pl są odporne na pleśń i grzyby, blokując ich rozwój. Niskoprężne pianki montażowe najczęściej wykorzystywane są do izolacji akustycznej i aplikowane w miejscach, które są intensywnie użytkowane. 

  Szczególne rodzaje pianek montażowych Tytan

  Jeśli szukasz niskoprężnej piany montażowej do zadań specjalnych – jesteś w dobrym miejscu! Do wyboru masz piankę ognioochronną (piana Tytan B1), która zapewnia uszczelnienia ognioodporne. Nie rozprzestrzenia ognia, izoluje przed dymem oraz wykazuje właściwości samogasnące. Doskonale sprawdzi się do montażu drzwi lub okien. Jeśli zależy Ci na szybkoschnącej pianie pistoletowej, sprawdź pianę Tytan Ultra Fast o przyspieszonym czasie utwardzania i obniżonej post ekspansji. Do wyboru masz także uniwersalne produkty, takie jak piana Tytan 65 czy Tytan Gun o szerokim zakresie zastosowania, dzięki czemu możesz ich używać do prac różnego typu. 

  Wartozobaczyć

  Ostatniooglądane