Płotki ogrodowe i rolbordery

  W organizacji przestrzeni w ogrodzie pomogą Ci płotki ogrodowe! Naturalne drewno znakomicie odnajdzie się w każdej aranżacji ogrodowej, dopełniając naturalny charakter Twojej przydomowej zieleni. Specjalne płotki do ogrodu umożliwiają wydzielanie stref w ogrodzie, na działce czy w przestrzeni publicznej w różnych konfiguracjach.

  • Rolborder strugany 4,6 x 15 x 100 cm SOBEX
   Rolborder strugany 4,6 x 15 x 100 cm SOBEX
   9,99 zł
  • Płotek trawnikowy z łukiem 40 x 15/30 cm FIOŁEK SOBEX
   Płotek trawnikowy z łukiem 40 x 15/30 cm FIOŁEK SOBEX
   9,49 zł
  • Płotek trawnikowy prosty 90 x 17/30 cm FIOŁEK SOBEX
   Płotek trawnikowy prosty 90 x 17/30 cm FIOŁEK SOBEX
   19,99 zł
  • Rolborder strugany 4,6 x 20 x 200 cm SOBEX
   Rolborder strugany 4,6 x 20 x 200 cm SOBEX
   35,99 zł
  • Rolborder strugany 4,6 x 30 x 200 cm SOBEX
   Rolborder strugany 4,6 x 30 x 200 cm SOBEX
   44,99 zł
  • Rolborder strugany 4,6 x 40 x 200 cm SOBEX
   Rolborder strugany 4,6 x 40 x 200 cm SOBEX
   61,99 zł

  Płotki ogrodowe – praktyczna dekoracja

  Niskie płotki do ogrodu są urokliwym elementem małej architektury ogrodowej, który pełni zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Mały drewniany płotek w ogrodzie dodaje uroku całej aranżacji i wnosi do przestrzeni wyjątkowo sielski charakter. Połączenie naturalnego materiału, z jakiego najczęściej wykonane są płotki do ogrodu z ich niepozornym wyglądem sprawia, że jest to rozwiązanie chętnie wybierane do przestrzeni, w których króluje natura. Dowiedz się, w jaki sposób niski płotek ogrodowy może pomóc Ci w zagospodarowaniu przestrzeni i przekonaj się, że to rozwiązanie stworzone do Twojego ogrodu!

  Płotek ogrodowy świetnie sprawdzi się do wydzielania stref w ogrodzie, co pozwoli Ci stworzyć harmonijną i uporządkowaną przestrzeń wokół domu czy na działce rekreacyjnej. Dzięki nim stworzysz nie tylko obrzeża trawnikowe i wydzielisz strefę rabat kwiatowych, ale także skalniaków czy roślin uprawnych i ozdobnych. Płotki ogrodowe znakomicie sprawdzą się także do tworzenia ścieżek w ogrodzie, co może być przydatne szczególnie, gdy w domu są małe dzieci i zwierzęta. Dzięki temu unikniesz zadeptania trawnika lub rabat z kwiatami, które będą wyraźnie oddzielone od stworzonych przez Ciebie ciągów komunikacyjnych w ogrodzie.

  Płotki trawnikowe świetnie sprawdzą się także do wydzielenia strefy zielonej na trawie – a więc służącej najczęściej do zabawy, wypoczynku i relaksu. Zastosowanie płotków do wydzielania trawnika sprawi też, że trawa nie będzie porastała oddzielonych od niej stref, co wpłynie korzystnie na estetykę całej przestrzeni.

  W katalogu naszych produktów znajdziesz naturalne płotki do ogrodu, dzięki którym zapanujesz nad roślinnością w przydomowej przestrzeni oraz wprowadzisz do niej wymarzony klimat. Poznaj nasze propozycje!

  Płotki ogrodowe drewniane i rolbordery strugane

  Płotki ogrodowe z drewna sosnowego o naturalnej barwie wniosą do Twojego ogrodu element dekoracyjny, który utrzyma naturalny styl aranżacji zewnętrznej. Drewno w ogrodzie tworzy domową atmosferę ciepła i bliskości, dlatego płotki drewniane do ogrodu to świetne rozwiązanie do każdego ogrodu. Dostępne w naszym sklepie płotki ogrodowe drewniane są odpowiednio zaimpregnowane, co chroni je przed skutkami pogody oraz uszkodzeniami związanymi z nadmierną wilgocią oraz działaniem szkodników. Rolbordery rozwijane są łatwe i szybkie w montażu oraz w każdej chwili gotowe na ewentualne zmiany w koncepcji. Wyróżniają się elastycznością i pewną dowolnością aranżacyjną, jeśli chodzi o kształty i ich modyfikacje.

  Jaki płotek do ogrodu wybrać?

  Wybierając płotki ogrodowe zastanów się, jaką rolę mają pełnić w Twojej przydomowej przestrzeni – dekoracyjną czy praktyczną? A może jedno i drugie? Weź pod uwagę wysokość, długość, kształt, ewentualne prześwity oraz elastyczność wybranego ogrodzenia. Inną rolę będą pełniły na przykład rolbordery strugane, a inną obrzeża trawnikowe, które również znajdziesz w naszej ofercie.

  Rolbordery są jednocześnie znakomitą dekoracją każdego ogrodu, która wnosi do niego naturalny  akcent, jak i sposobem na wygrodzenie stref i utrzymanie porządku w przydomowej przestrzeni. Są elastyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy ogradzaniu zaokrąglonych kwietników i ścieżek. Z kolei obrzeża wykonane ze sztucznych materiałów pełnią najczęściej rolę praktyczną, znakomicie wtapiając się w otoczenie i utrzymując zieleń i trawnik w wyznaczonych ramach.

  Jeśli chodzi o wysokość, to niskie płotki do ogrodu są najczęściej wybierane do tworzenia obrzeży dla kwietników, rabat czy skalniaków. Często wykorzystywane są również do wydzielenia ścieżek w ogrodzie. Z kolei wysokie płotki ogrodowe świetnie sprawdzają się nie tylko do wyodrębniania przestrzeni dla krzewów, wysokich roślin czy upraw, ale także wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona zielni przed dziećmi czy zwierzętami domowymi. Dzięki temu zabawa ze zwierzakami czy bawiące się dzieci w ogrodzie nie zniszczą Twoich upraw i starannie hodowanych kwiatów.

  Wybierz idealne płotki do ogrodu i ciesz się naturalną dekoracją o praktycznych funkcjach, którą docenisz na co dzień! Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych produktów, gdzie znajdziesz rozmaite rozwiązania, które idealnie wpasują się w Twoje potrzeby ogrodnicze.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane