Obrzeża trawnikowe

  Poznaj sposób na okiełznanie zieleni w ogrodzie i wybierz obrzeża trawnikowe, które pomogą Ci wyznaczyć granice trawnika. To szybki, tani i sprawdzony sposób na wyznaczenie stałej linii nie tylko trawnika, ale także rabat z roślinami ozdobnymi. Obrzeża ogrodowe sprawiają, że powierzchnie uprawne prezentują się estetycznie i schludnie oraz są chronione przed przypadkowym uszkodzeniem podczas koszenia.

  • Obrzeże trawnikowe elastyczne czarne 10m x 40mm Plantina
   Obrzeże trawnikowe elastyczne czarne 10m x 40mm Plantina
   58,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe elastyczne czarne 10m x 60mm Plantina
   Obrzeże trawnikowe elastyczne czarne 10m x 60mm Plantina
   79,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe brązowe 10cm x 9m Plantina
   Obrzeże trawnikowe brązowe 10cm x 9m Plantina
   17,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe brązowe 15cm x 9m Plantina
   Obrzeże trawnikowe brązowe 15cm x 9m Plantina
   25,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe brązowe 20cm x 9m Plantina
   Obrzeże trawnikowe brązowe 20cm x 9m Plantina
   35,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe ciemnozielone 15cm x 9m Plantina
   Obrzeże trawnikowe ciemnozielone 15cm x 9m Plantina
   25,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe ciemnozielone 20cm x 9m Plantina
   Obrzeże trawnikowe ciemnozielone 20cm x 9m Plantina
   35,99 zł
  • Obrzeże trawnikowe ciemnozielone 10cm x 9m Plantina
   Obrzeże trawnikowe ciemnozielone 10cm x 9m Plantina
   17,99 zł

  Obrzeża ogrodowe do trawników

  Cenisz sobie estetykę i porządek w ogrodzie, ale Twoje rośliny wolą żyć własnym życiem? Skutecznym sposobem na zachowanie ładu i dobrej organizacji przestrzeni w ogrodzie są obrzeża trawnikowe. Dzięki temu, że są wykonane w naturalnych kolorach występujących w naturze, są też mało widoczne, co wpływa korzystnie na estetykę całego krajobrazu. Na przykład obrzeża ogrodowe brązowe świetnie sprawdzą się w miejscach podsypanych korą, naturalnie komponując się z jej kolorami.

  Obrzeża ogrodowe pomogą Ci w organizacji aranżacji w ogrodzie. Dzięki nim nie tylko łatwo zaplanujesz i uporządkujesz przestrzeń, ale też wyznaczysz strefy do różnego rodzaju upraw. Ich głównym zadaniem jest oddzielenie trawnika od strefy upraw, dzięki czemu unikniesz kłopotów z uporczywym przerastaniem trawy. Jeśli planujesz w ogrodzie kilka stref – ozdobną, użytkową czy rekreacyjną – układanie obrzeży trawnikowych oddzielających każdą z nich będzie dobrym pomysłem. Zyska na tym nie tylko aranżacja w Twoim ogrodzie, ale także hodowana przez Ciebie roślinność.

  Jeśli po głowie chodzi CI fantazyjny układ (np. grządki i strefy o nieregularnych kształtach), dobrym wyborem będą elastyczne obrzeża trawnikowe. Możesz kształtować je w dowolne formy, podążając za najnowszymi trendami lub własną fantazją. Obrzeża ogrodowe elastyczne pozwolą Ci wyznaczyć łuki, okręgi, różne wzory czy nawet ścieżki ogrodowe.

  Dostępne w naszym sklepie obrzeża trawnikowe plastikowe są odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, dzięki czemu to znakomite rozwiązanie do każdego ogrodu. Prezentują się estetycznie, wyznaczają granice upraw i chronią roślinność przed przypadkowym uszkodzeniem np. podczas koszenia. Znajdź idealne obrzeże ogrodowe z tworzywa sztucznego do swojego ogrodu i już w tym sezonie odmień jego oblicze!

  Obrzeża trawnikowe – praktyczne i łatwe w montażu

  Obrzeża trawnikowe to świetne rozwiązanie od każdego ogrodu, w którym planowane są różne strefy. To praktyczny sposób na stworzenie spójnej kompozycji aranżacyjnej, w której każdy typ roślinności lub upraw ma swoje miejsce. Dzięki temu również trawnik ma ograniczone możliwości rozrostu poza wyznaczoną strefę. Roślinność i uprawy są chronione przed uszkodzeniami oraz przypadkowym zadeptaniem przez najmłodszych domowników czy domowych pupili. Dlatego obrzeża ogrodowe, podobnie jak płotki ogrodowe, są świetnym pomysłem szczególnie do ogrodów, w których często przebywają dzieci i zwierzęta.

  W katalogu naszych produktów znajdziesz między innymi obrzeża ogrodowe faliste w kolorze brązu i ciemnej zieleni oraz czarne proste mocowane przy użyciu szpilek montażowych. Ich montaż jest łatwy i szybki, dzięki czemu w krótkim czasie możesz cieszyć się pożądanym efektem.

  Przekonaj się, jak wiele może zmienić w ogrodzie nawet tanie obrzeże trawnikowe i już w tym sezonie postaw na organizację przestrzeni wokół domu!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane