Farby na plamy i zacieki

  Zacieki na suficie? Tłuste plamy na ścianach? Farby na plamy i zacieki pozwolą Ci z powodzeniem zwalczyć tego typu zabrudzenia w Twoim domu. To specjalne emalie podkładowe, które stworzone są do ukrywania trudnych do usunięcia śladów. Tworzą izolującą i wzmacniającą powłokę, która pokryje zabrudzenia ściany i przygotuje ją do malowania farbą nawierzchniową. W naszej ofercie znajdziesz popularne produkty, takie jak farby Śnieżka i Magnat na Zacieki i Plamy. Sprawdź i pozbądź się nieestetycznych plam w swoim domu!

  • Śnieżka Na plamy biały 0,4L
   Śnieżka Na plamy biały 0,4L
   33,99 zł
   84,98 zł/litr
  • Śnieżka Na plamy biały 1L
   Śnieżka Na plamy biały 1L
   59,99 zł
   59,99 zł/litr
  • Farba Gruntująca Renostyl Plus Biały 0,4L
   Farba Gruntująca Renostyl Plus Biały 0,4L
   19,99 zł
   49,98 zł/litr
  • Magnat Zacieki i Plamy Biały 0.4L farba olejno-ftalowa
   Magnat Zacieki i Plamy Biały 0.4L farba olejno-ftalowa
   29,99 zł
   74,98 zł/litr
  • Magnat Zacieki i Plamy Biały 0.8L farba olejno-ftalowa
   Magnat Zacieki i Plamy Biały 0.8L farba olejno-ftalowa
   53,99 zł
   67,49 zł/litr

  Jak zlikwidować i zamalować plamy i zacieki na ścianie, suficie  

  Zacznij od upewnienia się, czy przyczyna zalania sufitu lub ściany została wyeliminowana. Dopiero wtedy możesz przystąpić do dalszych prac. Jedną z metod usuwania trudnych plam jest zeszlifowanie zabrudzonej powierzchni, czyli pozbycie się warstwy farby razem z tynkiem, a następnie wykończenie na przykład gładzią gipsową. Jeśli chcesz szybko pozbyć się plam ze ścian i sufitów – bez szlifowania i naprawiania ściany – pomogą Ci w tym specjalne farby podkładowe do plam i zacieków, które tworzą barierę pomiędzy uszkodzoną powierzchnią farby, a warstwą nawierzchniową, którą ostatecznie pokryjesz powierzchnię. Dzięki temu niedoskonałości nie będą widoczne pod warstwą farby, a przygotowana w ten sposób powierzchnia po czasie nie zmieni swojego wyglądu. Farby do neutralizacji plam i zacieków to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na szybkim odświeżeniu wnętrza.  

  Specjalne farby na plamy i zacieki, które znajdziesz w naszym sklepie, powstały z myślą o likwidacji tego typu zabrudzeń. Zamalowanie plamy zwykłą farbą do ścian i sufitów może nie przynieść oczekiwanych rezultatów – zaciek może nadal być widoczny pod nawierzchniową farbą, a kolejne warstwy mogą mu nadal nie sprostać. Dlatego wybór odpowiednego produktu na plamy i zacieki pozwoli Ci na szybkie i efektywne prace malarskie na ścianie czy suficie.  

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane