Farby do betonu

  Farby do betonu do specjalny rodzaj emalii przeznaczony do malowania powierzchni betonowych. Chronią podłoże narażone na czynniki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie, na przykład betonową podłogę lub ściany. Jeśli zastanawiasz się, jakie farby do betonu na zewnątrz wybrać – u nas znajdziesz najlepsze emalie wiodących marek. Wybór farby do betonu na posadzkę i inne powierzchnie nigdy nie był łatwiejszy. Sprawdź naszą ofertę i znajdź to, czego potrzebujesz, a my dostarczymy Ci to tak szybko, jak to możliwe.

  • Śnieżka Beton Posadzka Biały 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Biały 1L
   49,99 zł
   49,99 zł/litr
  • Śnieżka Beton Posadzka Klinkier 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Klinkier 1L
   49,99 zł
   49,99 zł/litr
  • Śnieżka Beton Posadzka Orzech Jasny 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Orzech Jasny 1L
   49,99 zł
   49,99 zł/litr

  Farby do betonu – jak przygotować podłoże?

  Malowanie betonu zacznij od przygotowania podłoża, które przed rozpoczęciem prac powinno być czyste i suche. W zależności od jego stanu, możesz potrzebować dodatkowego gruntowania lub nałożenia farby podkładowej. Gruntowanie zapewni Ci wyrównanie poziomu chłonności malowanej powierzchni, a farba podkładowa wyrówna kolor podłoża. Tak przygotowaną powierzchnię możesz pomalować farbą imitującą beton. Czym ją nakładać? Możesz to zrobić wałkiem lub pędzlem. Sposób nanoszenia to równomierne pasy, minimalnie nachodzące na siebie – dzięki temu uzyskasz jednolite krycie.

  Jakie farby na beton stosować?

  Farby specjalistyczne w naszym sklepie to szeroki wybór produktów do zadań specjalnych. Wśród nich znajdują się m.in. farby do betonu zewnętrzne. Tego typu emalie do betonu chronią podłoże przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i są bardzo wytrzymałe. Wykazują odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i duże obciążenia. Dlatego są szczególnie polecane na powierzchnie, które są często lub intensywnie użytkowane. Dodatkowo zabezpieczają powierzchnię betonu przed pyleniem i ułatwiają utrzymanie go w czystości. Emalie imitujące beton pełnią też funkcje dekoracyjne – możesz zmienić charakter betonowej powierzchni, wybierając kolorową farbę do betonu. Farba na beton ukrywa widoczne niedoskonałości powierzchni takie jak rysy czy pęknięcia. Biorąc pod uwagę te wszystkie właściwości – na tego typu powierzchnie najlepiej stosować preparaty, które są specjalnie w tym celu przygotowane.

  Wielofunkcyjne farby do betonu do różnych wnętrz

  Emalie do betonu możesz stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oprócz wnętrz w Twoim domu, idealnie sprawdzą się do malowania większych powierzchni użytkowych: magazynów, parkingów, hal produkcyjnych, garaży czy warsztatów. Farba do betonu wykazuje właściwości zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Z tego powodu świetnie sprawdzi się na betonowych powierzchniach w wielu różnych miejscach. Często wybieramy farby do betonu na posadzkę jako sprawdzone rozwiązanie na właśnie takich powierzchniach.

  Poznaj naszą ofertę farb do betonu i wybierz tę, która najlepiej sprawdzi się na Twoich betonowych podłożach.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane