Farby do betonu

  Farby do betonu do specjalny rodzaj emalii, przeznaczony do malowania powierzchni betonowych. Chroni podłoże narażone na czynniki atmosferyczne lub wzmożone użytkowanie, na przykład betonową podłogę lub ściany. Jeśli zastanawiasz się, jaką farbę do betonu na zewnątrz wybrać – w Hipper.pl znajdziesz najlepsze emalie wiodących marek. Malowanie posadzki betonowej nigdy nie było łatwiejsze z naszymi produktami. Sprawdź naszą ofertę! 

  • Śnieżka Beton Posadzka Biały 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Biały 1L
   49.99 zł
  • Śnieżka Beton Posadzka Grafitowy 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Grafitowy 1L
   49.99 zł
  • Śnieżka Beton Posadzka Klinkier 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Klinkier 1L
   49.99 zł
  • Śnieżka Beton Posadzka Orzech Jasny 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Orzech Jasny 1L
   49.99 zł
  • Śnieżka Beton Posadzka Szary Jasny 1L
   Śnieżka Beton Posadzka Szary Jasny 1L
   49.99 zł

  Farby do betonu – jak przygotować podłoże 

  Malowanie betonu zacznij od przygotowania podłoża, które przede wszystkim powinno być czyste i suche. W zależności od jego stanu, możesz potrzebować dodatkowego gruntowania lub nałożenia farby podkładowej. Gruntowanie zapewni Ci wyrównanie poziomu chłonności malowanej powierzchni, a farba podkładowa wyrówna kolor podłoża. Tak przygotowaną powierzchnię możesz pomalować farbą imitującą beton. Czym ją nakładać? Możesz to zrobić wałkiem lub pędzlem. Sposób nanoszenia to równomierne pasy, minimalnie nachodzące na siebie – dzięki temu uzyskasz jednolite krycie.  

  Jakie farby na beton stosować  

  W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór farb do betonu, przeznaczonych do stosowania również na zewnątrz. Emalie do betonu skutecznie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i są bardzo wytrzymałe. Wykazują odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy duże obciążenia. Dodatkowo zabezpieczają powierzchnię betonu, również przed pyleniem, i ułatwiają utrzymanie go w czystości. Emalie imitujące beton pełnią też funkcje dekoracyjne – możesz zmienić charakter betonowej powierzchni, wybierając kolorową farbę do betonu. Farba na betonie ukrywa widoczne niedoskonałości powierzchni takie jak rysy czy pęknięcia. Biorąc pod uwagę te wszystkie właściwości – na beton najlepiej stosować preparaty, które zostały specjalnie w tym celu przygotowane.  

  Wielofunkcyjne farby do betonu do różnych wnętrz 

  Emalie do betonu możesz stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oprócz wnętrz w Twoim domu, idealnie sprawdzą się do malowania większych powierzchni użytkowych: magazynów, parkingów, hal produkcyjnych, garaży czy warsztatów. Farba do betonu wykazuje właściwości zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Z tego powodu świetnie sprawdzi się na betonowych powierzchniach w wielu różnych miejscach.  

  Wartozobaczyć