Saturatory SodaStream

  Jeśli na co dzień brakuje Ci energii, poznaj saturatory SodaStream, które wniosą do Twojego życia maksymalne orzeźwienie! Saturatory SodaStream napełniają zwykłą wodę bąbelkami, a ich minimalistyczny design i najwyższej jakości akcesoria sprawiają, że to absolutny must-have każdej nowoczesnej kuchni. Otwórz się na nowy poziom orzeźwienia i spraw, by gazowana woda była zawsze w zasięgu Twojej ręki!

  • Saturator do wody gazowanej Terra Czarny SodaStream + cylinder + butelka
   Saturator do wody gazowanej Terra Czarny SodaStream + cylinder + butelka
   269,00 zł
  • Saturator do wody gazowanej Terra Biały SodaStream + cylinder + butelka
   Saturator do wody gazowanej Terra Biały SodaStream + cylinder + butelka
   269,00 zł
  • Saturator do wody gazowanej + cylinder + butelka HIPPER. BUBBLES czarny
   HIPPERtanio
   Saturator do wody gazowanej + cylinder + butelka HIPPER. BUBBLES czarny
   199,00 zł
  • Saturator do wody gazowanej + cylinder + butelka HIPPER. BUBBLES biały
   HIPPERtanio
   Saturator do wody gazowanej + cylinder + butelka HIPPER. BUBBLES biały
   199,00 zł

  SodaStream – saturatory do gazowania wody

  Dodaj orzeźwiające bąbelki do swojej codzienności dzięki saturatorowi do wody – znakomitemu towarzyszowi w odkrywaniu nowego poziomu świeżości! Poznaj lepiej saturatory SodaStream i przekonaj się, że to must-have także w Twojej kuchni!

  Dzięki saturatorowi możesz cieszyć się świeżą, gazowaną wodą zawsze, gdy tylko masz na to ochotę. Wydajne i łatwe w instalacji cylindry z gazem spożywczym CO2 są wykonane z ultralekkiego aluminium. Saturator do wody SodaStream z załadowanym cylindrem jest w stanie napełnić gazem aż 40 butelek o pojemności 1,5 litra, co daje łącznie 60 litrów wody gazowanej i to przy użyciu jednego cylindra!

  Czy wiesz, że pijąc wodę gazowaną przygotowaną we własnej kuchni, zaoszczędzisz planecie około 458 plastikowych butelek rocznie? Wprowadzając do swoich codziennych nawyków saturatory do wody dbasz również o swoje zdrowie. Według organizacji WWF, każdy człowiek przyjmuje średnio 5 gramów plastiku tygodniowo. To tak, jakby raz w tygodniu serować sobie na deser kartę kredytową. Wspomniane tworzywo występuje dzisiaj niemal wszędzie, także w powszechnie dostępnych plastikowych butelkach. Okazuje się, że osoby pijące wodę w butelkach jednorazowych w ciągu roku przyjmują kilkadziesiąt tysięcy więcej cząsteczek mikro plastiku niż te sięgające po wodę z kranu.

  Mimo to trudno Ci zrezygnować z przyjemnego orzeźwienia, które daje woda gazowana? Nie musisz! Przy użyciu saturatorów SodaStream przygotujesz ze zwykłej wody wodę gazowaną i ulubione napoje w kilka sekund. Tak jak lubisz – szybko, smacznie i zdrowo! Saturatory SodaStream to również idealny sposób na urozmaicenie swoich napojów przy pomocy dostępnych w ofercie syropów o smaku kultowych napojów takich jak Pepsi, Mirinda czy 7Up.

  Saturatory SodaStream – wygodne i praktyczne w codziennym użyciu

  Saturator do wody to urządzenie, które wyróżnia się wygodną i łatwą obsługą, smukłym kształtem oraz praktycznym zastosowaniem.

  Ergonomiczny design sprawia, że korzystanie z ekspresów SodaStream jest przyjemne i intuicyjne. Dzięki prostemu w obsłudze mechanizmowi oraz wygodnemu systemowi wymiany cylindrów nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia z urządzeniem SodaStream Terra z łatwością opanują sztukę samodzielnego przygotowania gazowanych napojów. Wystarczy jedno kliknięcie, by napełnić wodę spożywczym gazem. Wygodę saturatorów dopełnia także ich kompaktowa, smukła konstrukcja. Dzięki niewielkim rozmiarom saturatory SodaStream doskonale wpasowują się nawet w małe kuchenne przestrzenie, pozostawiając miejsce na inne akcesoria. Są eleganckie i efektowne, dlatego świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie każdej kuchni.

  Saturator do wody gazowanej SodaStream Terra możesz kupić w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Takie wykończenie zapewnia ponadczasowość, a także pozwala na zachowanie estetyki w dowolnie zaaranżowanej przestrzeni kuchennej.

  Tym, co wyróżnia saturatory SodaStream jest bogata paleta akcesoriów. W katalogu naszych produktów znajdziesz butelki wielokrotnego użytku z nowoczesnego tworzywa – tritanu, który jest wolny od szkodliwych związków BPA i BPS, a także nie wpływa negatywnie na środowisko, naboje do saturatora SodaStream z gazem CO2 oraz syropy o smaku popularnych napojów. Zanim zapytasz, my odpowiadamy: tak, smakują tak samo jak te w butelce! Kultowy smak najbardziej znanych napojów na świecie pełen świeżych bąbelków, może być w Twoim domu już zaraz i to na wyciągnięcie ręki! Zapomnij o dźwiganiu ciężkich zgrzewek i wygazowanych napojach. Dzięki koncentratom SodaStream przygotujesz aż 9 litrów napojów w ulubionych smakach bez konieczności wychodzenia z domu. To sprawi, że znacznie ograniczysz kupowanie gazowanych słodkich napojów, tym samym produkując mniej plastikowych odpadów. Ulga w portfelu gwarantowana!

  Wygodne, praktyczne i przyjazne dla środowiska, stają się niezastąpionym elementem kuchennego wyposażenia, zapewniając nieograniczone możliwości przyrządzania orzeźwiających napojów w zaciszu własnego domu. Poznaj możliwości, jakie daje SodaStream i zobacz saturatory do wody dostępne w naszym sklepie!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane