Cylindry - naboje SodaStream do saturatora

  Spraw, by bąbelki towarzyszyły Ci każdego dnia wybierając naboje SodaStream! Podłącz je do ekspresu, dołącz butelkę z wodą, wybierz poziom nagazowania i uwolnij bąbelki. Gotowe! Od teraz orzeźwiająca woda gazowana może towarzyszyć Ci codziennie. Naboje SodaStream mogą wytworzyć aż 60 litrów gazowanego napoju. Przekonaj się, że maksymalne orzeźwienie jest tym, czego potrzebujesz na co dzień!

  Zobacz także:
  • Cylinder z gazem CO2 Różowy SodaStream
   Cylinder z gazem CO2 Różowy SodaStream
   109,00 zł

  Naboje SodaStream do saturatora

  Nabój SodaStream napełniony spożywczym gazem CO2 to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do ekspresów do gazowania wody SodaStream. Dzięki niemu przygotujesz aż 60 litrów gazowanej wody (około 40 butelek po 1,5 litra), oszczędzając w ten sposób nie tylko wydane pieniądze, ale także czas i energię na noszenie ciężkich zgrzewek z napojami.

  Naboje SodaStream są lekkie, poręczne i wygodne w codziennym używaniu. Instalacja w saturatorze jest łatwa i intuicyjna, dzięki czemu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia z ekspresami do gazowania wody bez trudu poradzą sobie z jej zamontowaniem. Mając już zainstalowany nabój z gazem CO2 do SodaStream, możesz wybrać poziom nabąbelkowania. Jedno, dwa, aż do pięciu kliknięć – w takich przedziałach decydujesz, ile bąbelków znajdzie się w Twoim napoju! Dzięki temu to świetne i uniwersalne rozwiązane dla całej rodziny, z którym przygotujesz smaczne napoje dla każdego domownika.

  Ekspres SodaStream i dołączone do niego naboje do saturatora to znakomity sposób na urozmaicenie i wzmocnienie codziennych nawyków. Dzięki niemu możesz przygotować wiele smacznych i orzeźwiających napojów w różnych odsłonach. W końcu to nie tylko gazowana woda! To także syropy do saturatora SodaStream w wielu popularnych smakach do wyboru, które urozmaicą codzienne przygotowanie nabojów. 

  Jak wymienić nabój SodaStream? Wybrać różowy czy niebieski?

  Wymiana naboju SodaStream jest bardzo prosta. Wystarczy zdjąć tylną obudowę ekspresu i usunąć pusty cylinder, a z nowego usunąć folię i odkręcić nakrętkę. Następnie należy podnieść dźwignię. Montując cylinder, zacznij od dolnej części. Po włożeniu, opuść dźwignię cylindra, dzięki czemu skutecznie go zablokujesz. Ponownie zamocuj tylną obudowę i gotowe!

  Naboje SodaStream występują w dwóch kolorach: niebieskim i różowym. Różnią się one nie tylko kolorem, ale także systemem instalacji. Dlatego nie każdy nabój CO2 do SodaStream będzie pasował do każdego saturatora marki.

  Naboje do SodaStream różowe posiadają końcówki Quick Connect, które pasują do ekspresów SodaStream Terra, Duo oraz Art. Z kolei niebieski nabój SodaStream z końcówką typu Twist Connect przeznaczony jest do ekspresów z wkręcanym systemem Twist. Zwróć na to uwagę, wybierając nabój do gazowania wody do swojego urządzenia SodaStream.

  Ekspres do gazowania wody to nie tylko wygoda codziennego stosowania, ale także wydajność i oszczędność, dlatego otwórz się na możliwości, jakie daje Ci samodzielne gazowanie wody w domu i wybierz swoje naboje do SodaStream. Zobacz też butelki do SodaStream w naszym sklepie stwórz praktyczny zestaw dla całej rodziny!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane