Butelki do saturatorów SodaStream

  Bądź eko i wybierz butelki do SodaStream, by cieszyć się maksymalnym orzeźwieniem każdego dnia! SodaStream to rozwiązanie realnie zmniejszające zapotrzebowanie na kupowanie wody w plastikowych butelkach. Dostępne u nas butelki do SodaStream są nie tylko ekologiczne, ale także odporne na zarysowania i uszkodzenia oraz wolne od szkodliwych substancji. A do tego występują w parach i różnych wzorach, dzięki czemu każdy domownik znajdzie idealny wariant dla siebie.

  • Butelki Fuse Białe Fresh Flowers 1 l SodaStream
   Butelki Fuse Białe Fresh Flowers 1 l SodaStream
   69,99 zł
  • Butelki Fuse Brush Design New Art Vibes 1 l SodaStream
   Butelki Fuse Brush Design New Art Vibes 1 l SodaStream
   69,99 zł
  • Butelka biała HIPPER. BUBBLES 1l
   HIPPERtanio
   Butelka biała HIPPER. BUBBLES 1l
   19,99 zł
  • Butelka czarna HIPPER. BUBBLES 1l
   HIPPERtanio
   Butelka czarna HIPPER. BUBBLES 1l
   19,99 zł

  Wygodne i niezawodne butelki do SodaStream

  Butelki do SodaStream w wielu wzorach i kolorach do wyboru pozwolą Ci znaleźć idealny wzór dla siebie! Są wygodne w codziennym używaniu i kompatybilne z saturatorami z aktualnej oferty SodaStream. Możesz gazować w nich wodę w ekspresie, a następnie zabrać ze sobą na spacer, do szkoły lub do pracy. Dzięki temu znacznie ograniczysz kupowanie gazowych napojów, a tym samym przyczynisz się do eliminacji z ekosystemu olbrzymich ilości jednorazowego plastiku.

  Dostępne w naszym sklepie butelki do SodaStream Art i Fresh Flowers pasują do modelu Terra, który również znajdziesz w katalogu naszych produktów. Są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów i wolne od szkodliwego BPA. Dzięki temu każda butelka SodaStream jest przyjazna dla środowiska, a przy tym bezpieczna dla zdrowia, funkcjonalna i niezawodna w codziennym użytkowaniu.

  Oprócz rozwiązań dedykowanych marce SodaStream, na rynku dostępne są alternatywy dla urządzeń innych marek. Dlatego w katalogu naszych produktów znajdziesz butelki do saturatora HIPPER. BUBBLES – urządzenia do gazowania wody naszej marki, który działa dokładnie na tej samej zasadzie. Butelki HIPPER. BUBBLES wyróżnia pojemność, poręczność i lekkość, które docenisz podczas codziennego korzystania z saturatora – w domu i poza nim. Postaw na wygodę i wybierz najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla siebie!

  Butelki do SodaStream dla wszystkich domowników

  Dzięki temu, że butelki do SodaStream występują w dwupakach i różnych wzorach, każdy domownik może mieć swój egzemplarz na wyłączność. To sprawi, że korzystanie z tego ekologicznego rozwiązania będzie przyjemniejsze i faktycznie ułatwi ograniczenie kupowania gazowych napojów w jednorazowych opakowaniach.

  W zestawie Terra od SodaStream znajduje się jedna butelka SodaStream 1l oraz nabój z CO2. Jeśli masz już ekspres SodaStream Terra, 2 butelki jako dodatkowe będą znakomitym uzupełnieniem zestawu, z którego będą mogli swobodnie korzystać wszyscy domownicy.

  Butelka SodaStream Terra stanie się nieodłącznym towarzyszem Twoich podróży, a jej wyjątkowe wzornictwo sprawi, że zamiast kupować kolejne plastikowe opakowania, będziesz mieć ją zawsze przy sobie. Zobacz dostępne w naszym sklepie butelki do SodaStream i zmień swoje codzienne nawyki na zdrowsze i przyjazne dla środowiska.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane