Garnki wysokie

  Na wyposażeniu każdej kuchni powinny znaleźć się wysokie garnki, które umożliwiają gotowanie w całości warzyw, przygotowanie kilku litrów wywarów i zup lub innych dań, które wymagają do tego dużych naczyń. Garnki wysokie okazują się przydatne nie tylko podczas codziennego przygotowywania posiłków dla całej rodziny, ale także w okresie świątecznym. Zobacz nasze propozycje i znajdź idealne wyposażenie do swojej kuchni!

  • Garnek aluminiowy wysoki z pokrywką Presto 4,2 l 25928 Galicja
   Garnek aluminiowy wysoki z pokrywką Presto 4,2 l 25928 Galicja
   139,00 zł
  • Garnek aluminiowy wysoki z pokrywką Liberto 4,9 l 25946 Galicja
   Garnek aluminiowy wysoki z pokrywką Liberto 4,9 l 25946 Galicja
   119,00 zł
  • Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 24 cm 9 l 1862 Galicja
   Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 24 cm 9 l 1862 Galicja
   139,00 zł
  • Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 30 cm 16 l 5344 Galicja
   Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 30 cm 16 l 5344 Galicja
   189,00 zł
  • Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 32 cm 18 l 20280 Galicja
   Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 32 cm 18 l 20280 Galicja
   219,00 zł
  • Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 34 cm 21 l 20282 Galicja
   Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 34 cm 21 l 20282 Galicja
   249,00 zł
  • Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 28 cm 13,5 l 2713 Galicja
   Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 28 cm 13,5 l 2713 Galicja
   159,00 zł
  • Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 18 cm 3,2 l Florina
   Garnek ze stali nierdzewnej wysoki 18 cm 3,2 l Florina
   77,99 zł

  Wysokie garnki do gotowania

  Wbrew pozorom wysokie garnki są bardzo praktyczne i uniwersalne w codziennym zastosowaniu i można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Co oprócz wysokości je charakteryzuje oraz co je wyróżnia na tle innych naczyń do gotowania? Średnica tego typu garnków waha się od 16 do nawet 24 cm. Ich głębokość i pojemność jest całkiem spora i zaczyna się już od 4 litrów. To znacznie ułatwia gotowanie dużych warzyw, makaronu czy innego jedzenia, którego przed gotowaniem nie chcesz dzielić na mniejsze części.

  Garnki wysokie wykonane są z różnych materiałów, jednak niezaprzeczalnie do najczęściej wybieranych modeli należą garnki ze stali nierdzewnej. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co czyni je jednymi z bardziej wytrzymałych naczyń do przyrządzania posiłków. Większość dostępnych modeli to także garnki na indukcję, ale nie wszystkie – dlatego przed zakupem dokładnie zapoznaj się z informacjami na opakowaniu lub w opisie produktu.

  Garnki wysokie niezbędne w każdej kuchni!

  Jeśli zastanawiasz się, do czego przyda Ci się wysoki garnek – spieszymy z odpowiedzią! To naczynia absolutnie niezbędne w każdej kuchni, w której przygotowuje się warzywa, makarony i potrawy dla dużej rodziny.

  Wysokie garnki znakomicie sprawdzają się podczas gotowania dużych warzyw, np. brokułu czy kalafiora. Dzięki sporej pojemności, warzywo może być przygotowywane w całości, bez konieczności dzielenia go na mniejsze części przed gotowaniem. To także dobre naczynie do gotowania wąskich i podłużnych warzyw, takich jak szparagi. Gotuj je główkami do góry i ciesz się pełnią smaku!

  Garnki wysokie są często wykorzystywane do przygotowania makaronu i to nie tylko przez smakoszy kuchni włoskiej. Dzięki kształtowi i dużej objętości, świetnie nadają się do gotowania makaronu typu spaghetti – i to bez łamania go na mniejsze części! Dzięki nim przygotujesz wiele smacznych dań kuchni włoskiej, zgodnie z włoskim duchem i filozofią gotowania. Postaw na garnki wysokie, jeśli jeszcze nie masz ich w swojej kuchni!

  Wielu amatorów domowej kuchni wykorzystuje wysoki garnek do gotowania takich dań jak potrawki, bigosy czy różnego rodzaju zupy. Duża objętość pozwala na przygotowanie nawet kilku litrów aromatycznego wywaru, który może posłużyć jako punkt wyjścia dla kolejnych dań. Dlatego wysoki garnek do rosołu to jedno z najczęściej poszukiwanych naczyń, które znacznie ułatwia i wzbogaca domowe gotowanie.

  Poznaj katalog naszych produktów, w których znajdziesz idealny wysoki garnek na indukcję, gaz i inne rodzaje kuchenek oraz garnki wysokie, które znakomicie wpasują się w aranżację Twojej kuchni.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane