Tikkurila

  Tikkurila to międzynarodowa marka, która oferuje wewnętrzne farby do ścian i sufitów, w tym również farby dekoracyjne i wiele innych produktów do różnych zastosowań. Tikkurila wykorzystuje doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, by wciąż podnosić standardy swoich produktów i proponować nowe rozwiązania do dekoracji ścian i nie tylko. Sprawdź dostępne farby Tikkurila i wybieraj wśród produktów, które cieszą się powodzeniem zarówno wśród wykonawców, jak i indywidualnych odbiorców.

  • Tikkurila Super White Biały 10L farba lateksowa
   Tikkurila Super White Biały 10L farba lateksowa
   139,00 zł
   13,90 zł/litr

  Tikkurila i skandynawskie podejście do produkcji farb

  Ze względu na historię firmy i wynikającą z niej przynależność do szwedzkiego i fińskiego koncernu, w marce Tikkurila ugruntowało się skandynawskie podejście do farb. Proponowane przez nią produkty są najwyższej jakości i co ważne – idą w parze w ekologią. Prawie 30 lat temu Tikkurila jako pierwsza spośród producentów farb otrzymała certyfikat zarządzania ochroną środowiska. To potwierdzenie, że farby Tikkurila są opracowane na podstawie receptury bezpiecznej dla zdrowia i przyjaznej dla środowiska, spełniając przy tym najwyższe standardy jakości.

  Farby Tikkurila – kolory

  Tikkurila wykorzystuje system AVATINT – jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów barwienia farb. Pozwala to na przygotowanie różnorodnych rozwiązań kolorystycznych, które są dopasowane do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających.

  Dla kogo

  Farby Tikkurila są stworzone dla osób, którym zależy na ochronie środowiska i oryginalnych aranżacjach kolorystycznych. Tikkurila stawia na tworzenie rozwiązań, które przekładają się na zmniejszenie emisji szkodliwych substancji i ograniczenie odpadów produkcyjnych. Jeśli szukasz farby dla alergików – Tikkurila będzie znakomitym wyborem.

  Farby Tikkurila w HIPPER.pl

  W naszej ofercie znajdziesz między innymi farbę Tikkurila Super White – akrylowo-lateksową farbę do ścian i sufitów, którą wyróżnia minimalna zawartość LZO (lotnych związków organicznych). Dzięki temu jest bezpieczna dla środowiska i Twojego najbliższego otoczenia – potwierdza to rekomendacja farby przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane