Zestawy narzędzi ręcznych

  W wyposażeniu warsztatu domowej złotej rączki powinny znaleźć się praktyczne zestawy narzędzi ręcznych. Zawierają one uporządkowane i zorganizowane, a także niezbędne i podręczne, klucze, młotki, uchwyty czy nasadki. Dzięki umieszczeniu w wygodnej skrzynce, nic się nie zgubi, a przydatne akcesoria będą zawsze pod ręką. Zestawy narzędzi ręcznych znakomicie sprawdzą się jako prezent dla znajomego majsterkowicza.

  Zobacz także:
  • Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8 szt. Topex
   Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8 szt. Topex
   37,99 zł
  • Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 1/2", 77 el. Neo Tools
   Pomysł na prezent!
   Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 1/2", 77 el. Neo Tools
   369,00 zł
  • Zestaw narzędzi 100 el. Neo Tools
   Pomysł na prezent!
   Zestaw narzędzi 100 el. Neo Tools
   349,00 zł
  • Zestaw kluczy 150 el. 1/2", 1/4" Neo Tools
   Pomysł na prezent!
   Zestaw kluczy 150 el. 1/2", 1/4" Neo Tools
   379,00 zł
  • Zestaw kluczy 1/2", 3/8", 1/4", 216 el. Neo Tools
   Pomysł na prezent!
   Zestaw kluczy 1/2", 3/8", 1/4", 216 el. Neo Tools
   499,00 zł
  • Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 3/8", 20 el. Top Tools
   Pomysł na prezent!
   Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 3/8", 20 el. Top Tools
   42,49 zł
  • Zestaw wkrętaków 8 szt. Neo Tools
   Zestaw wkrętaków 8 szt. Neo Tools
   48,99 zł

  Zestawy narzędzi ręcznych dla majsterkowicza

  W przydomowym warsztacie lub garażu każdego pasjonata majsterkowania nie może zabraknąć niezbędnych narzędzi. Z pomocą przychodzą praktyczne zestawy narzędzi ręcznych! To prawdziwa gratka dla każdej domowej złotej rączki, która umożliwia uporządkowanie narzędzi i zachowanie ładu w garażu czy warsztacie. Narzędzia dla majsterkowicza zamknięte w wygodnej walizce to też gwarancja, że nic się nie zgubi, a wszystkie akcesoria będą zawsze w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

  Zestawy kluczy są szczególnie przydatne przy drobnych pracach naprawczych przy samochodzie, dlatego na wypadek różnych awarii zawsze warto mieć taki zestaw w aucie. Te i inne zestawy narzędzi ręcznych znajdą także zastosowanie w domu i ogrodzie. Wielu nieoczekiwanym sytuacjom jesteśmy w stanie zaradzić samodzielnie – wystarczy podstawowa wiedza i narzędzia ręczne dla majsterkowicza. Jeśli problem okaże się poważniejszy, narzędzia pomogą nam chociaż ograniczyć katastrofalne skutki awarii do przyjazdu specjalisty.

  Narzędzia ręczne w zestawie

  Narzędzia ręczne w zestawie to coś, czego nie powinno zabraknąć w żadnym domu czy ogrodzie. Narzędzia w tego typu zestawach są dobrane tak, by zaradzić każdej potencjalnej awarii czy pomóc w prostych naprawach. Znajdziesz w nich m.in. klucze nasadowe, pokrętła, przejściówki, uchwyty wkrętakowe, młotki, klucze imbusowe i wiele innych przydatnych akcesoriów.

  Zestawy narzędzi ręcznych różnią się od siebie zawartością, dlatego przed zakupem zapoznaj się dokładnie z opisem produktu i sprawdź, czy zawarte w zestawie narzędzia będą dla Ciebie pomocne. Jeśli chcesz zrobić prezent znajomemu majsterkowiczowi, warto najpierw podpytać, czego mu brakuje lub wspólnie ustalić zakres potrzebnych narzędzi. Narzędzia ręczne dla majsterkowicza to zawsze dobry pomysł na prezent, dlatego najpierw warto dokładnie sprawdzić temat, by prezent był udany. Poznaj nasze propozycje i wybierz najlepsze zestawy narzędzi ręcznych znanych i cenionych marek.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane