Zestawy narzędzi ręcznych

  W wyposażeniu warsztatu domowej złotej rączki powinny znaleźć się praktyczne zestawy narzędzi ręcznych. Zawierają one uporządkowane i zorganizowane, a także niezbędne i podręczne, klucze, młotki, uchwyty czy nasadki. Dzięki umieszczeniu w wygodnej skrzynce, nic się nie zgubi, a przydatne akcesoria będą zawsze pod ręką. Zestawy narzędzi ręcznych znakomicie sprawdzą się jako prezent dla znajomego majsterkowicza.

  • Klucze płasko-oczkowe CrV 6-19 mm 8 szt. 35D360 TOP TOOLS
   Klucze płasko-oczkowe CrV 6-19 mm 8 szt. 35D360 TOP TOOLS
   40,99 zł
  • Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8 szt. Topex
   Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8 szt. Topex
   37,99 zł
  • Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 3/8", 20 el. Top Tools
   Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 3/8", 20 el. Top Tools
   42,49 zł
  • Zestaw narzędzi 60 elementów Neo Tools
   Zestaw narzędzi 60 elementów Neo Tools
   159,00 zł
  • Zestaw narzędziowy 1/4", 3/8" 73 szt. 38D500 TOP TOOLS
   Zestaw narzędziowy 1/4", 3/8" 73 szt. 38D500 TOP TOOLS
   159,00 zł
  • Zestaw wkrętaków 8 szt. Neo Tools
   Zestaw wkrętaków 8 szt. Neo Tools
   48,99 zł
  • Zestaw narzędzi 135 el. TOPEX
   Zestaw narzędzi 135 el. TOPEX
   169,00 zł
  • Zestaw narzędzi 56 szt. 38D224 TOPEX
   Zestaw narzędzi 56 szt. 38D224 TOPEX
   359,00 zł
  • Komplet nożyków do tapet 3 szt. Mega
   Komplet nożyków do tapet 3 szt. Mega
   9,99 zł
  • Zestaw narzędzi 144 szt. Mega
   Zestaw narzędzi 144 szt. Mega
   229,00 zł
  • Komplet nożyków precyzyjnych Mega
   Komplet nożyków precyzyjnych Mega
   14,49 zł

  Zestawy narzędzi ręcznych dla majsterkowicza

  W przydomowym warsztacie lub garażu każdego pasjonata majsterkowania nie może zabraknąć niezbędnych narzędzi. Z pomocą przychodzą praktyczne zestawy narzędzi ręcznych! To prawdziwa gratka dla każdej domowej złotej rączki, która umożliwia uporządkowanie narzędzi i zachowanie ładu w garażu czy warsztacie. Narzędzia dla majsterkowicza zamknięte w wygodnej walizce to też gwarancja, że nic się nie zgubi, a wszystkie akcesoria będą zawsze w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

  Zestawy kluczy są szczególnie przydatne przy drobnych pracach naprawczych przy samochodzie, dlatego na wypadek różnych awarii zawsze warto mieć taki zestaw w aucie. Te i inne zestawy narzędzi ręcznych znajdą także zastosowanie w domu i ogrodzie. Wielu nieoczekiwanym sytuacjom jesteśmy w stanie zaradzić samodzielnie – wystarczy podstawowa wiedza i narzędzia ręczne dla majsterkowicza. Jeśli problem okaże się poważniejszy, narzędzia pomogą nam chociaż ograniczyć katastrofalne skutki awarii do przyjazdu specjalisty.

  Narzędzia ręczne w zestawie

  Narzędzia ręczne w zestawie to coś, czego nie powinno zabraknąć w żadnym domu czy ogrodzie. Narzędzia w tego typu zestawach są dobrane tak, by zaradzić każdej potencjalnej awarii czy pomóc w prostych naprawach. Znajdziesz w nich m.in. klucze nasadowe, pokrętła, przejściówki, uchwyty wkrętakowe, młotki, klucze imbusowe i wiele innych przydatnych akcesoriów.

  Zestawy narzędzi ręcznych różnią się od siebie zawartością, dlatego przed zakupem zapoznaj się dokładnie z opisem produktu i sprawdź, czy zawarte w zestawie narzędzia będą dla Ciebie pomocne. Jeśli chcesz zrobić prezent znajomemu majsterkowiczowi, warto najpierw podpytać, czego mu brakuje lub wspólnie ustalić zakres potrzebnych narzędzi. Narzędzia ręczne dla majsterkowicza to zawsze dobry pomysł na prezent, dlatego najpierw warto dokładnie sprawdzić temat, by prezent był udany. Poznaj nasze propozycje i wybierz najlepsze zestawy narzędzi ręcznych znanych i cenionych marek.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane