Bezrękawniki robocze ocieplane

  Wygodne bezrękawniki robocze ocieplane Lahti Pro doskonale uzupełniają strój roboczy w chłodniejsze dni. Wytrzymałe i wodoodporne, zapewniają komfort prac przeprowadzanych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Kamizelki robocze wyróżnia też dodatek poręcznych kieszeni, a to oznacza więcej miejsca do przechowywania drobnych elementów, takich jak śrubki czy niewielkie narzędzia. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj skuteczne środki ochrony osobistej.

  • Bezrękawnik ocieplany czerwono-czarny Lahti Pro L41315 S
   Bezrękawnik ocieplany czerwono-czarny Lahti Pro L41315 S
   76,99 zł
  • Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 2XL
   Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 2XL
   109,00 zł
  • Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 L
   Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 L
   109,00 zł
  • Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 M
   Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 M
   109,00 zł
  • Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 S
   Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 S
   109,00 zł
  • Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 XL
   Bezrękawnik ocieplany szary Lahti Pro LPBO1 XL
   109,00 zł
  • Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 S
   Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 S
   98,99 zł
  • Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 M
   Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 M
   98,99 zł
  • Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 L
   Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 L
   98,99 zł
  • Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 XL
   Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 XL
   98,99 zł
  • Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 2XL
   Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 2XL
   98,99 zł
  • Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 3XL
   Bezrękawnik ocieplany khaki Lahti Pro L41311 3XL
   98,99 zł

  Bezrękawniki robocze ocieplane do pracy w chłodne dni

  Gdy trzeba pracować na dworze, a pogoda wcale do tego nie zachęca, niezbędna jest dodatkowa warstwa odzieży. Praca w chłodzie to nic miłego, dlatego dobrze przygotuj się na zimniejsze dni. W takim przypadku idealną propozycją są bezrękawniki robocze ocieplane od marki Lahti Pro. Ochrona przed mrozem to ich specjalność! Ciepła odzież robocza pozwoli na przetrwanie chłodnych jesiennych oraz zimowych dni bez zgrzytania zębami z zimna. Bezrękawniki męskie do pracy sprawdzą się także podczas okresów przejściowych, kiedy jest już zbyt ciepło na kurtkę. Robocze kamizelki stworzą zgrany oraz wygodny duet z bluzą roboczą.

  Kamizelki od firmy Lahti Pro ochronią nie tylko przed chłodem, ale również przed wiatrem. Dodatkowo, są one wyjątkowo komfortowe w noszeniu na co dzień. Bezrękawniki męskie ocieplane zostały wykonane z miłego w dotyku materiału. Dzięki dodatkowi ściągaczy oraz możliwości regulacji można dopasować je do swoich potrzeb. Posiadają one specjalną ocieplaną warstwę z micropolarem, dzięki której żadna pogoda nie będzie Ci straszna. Przydatne bezrękawniki robocze ocieplane zapewniają swobodne poruszanie się podczas wykonywania swoich obowiązków, a także podczas fizycznej pracy. To niezawodne ubranie na delegację, budowę oraz do hali czy magazynu.

  Wytrzymałe i funkcjonalne bezrękawniki robocze

  Odzież przeznaczona do pracy musi cechować się solidnym wykonaniem z dbałością o szczegóły. Istotny jest też dobór odpowiednich, trwałych materiałów. Wytrzymałe bezrękawniki robocze ocieplane posiadają wstawki z softshellu z membraną. To tkanina charakteryzująca się elastycznością oraz będąca skuteczną ochroną przed silnym wiatrem. Bezrękawniki męskie BHP są przygotowane również na deszczową pogodę, ponieważ są w pełni wodoodporne. Przy tych wszystkich udogodnieniach, odzież zapewnia oddychalność oraz komfort podczas noszenia kamizelek.

  Niezawodna odzież robocza od Lahti Pro gwarantuje praktyczne rozwiązania na co dzień. Bezrękawniki męskie ocieplane są wyposażone w przydatne kieszenie. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe miejsce na podręczne narzędzia, części potrzebne do pracy, często używane akcesoria czy na telefon i portfel. O funkcjonalności oraz bezpieczeństwie bezrękawników od Lahti Pro świadczą przyznane certyfikaty oraz spełniane normy. Kamizelki robocze wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, których jakość Cię nie zawiedzie. Wśród asortymentu dostępnego na naszej stronie na pewno znajdziesz najlepsze bezrękawniki robocze ocieplane dopasowane do Twoich potrzeb. Dobierz odpowiedni rozmiar i ciesz się wygodą podczas pracy w terenie o każdej porze roku!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane