Nakolanniki robocze

  Nakolanniki robocze i ochraniacze na kolana BHP z dużą skutecznością chronią kolana przed działaniem zewnętrznych czynników mechanicznych, uderzeniami i drganiami. Stosowanie nakolanników roboczych wpływa na komfort podejmowanych prac wykończeniowych, budowlanych czy tych wykonywanych w ogrodzie. Dzięki temu wykładanie płytek podłogowych, prace stolarskie i każda inna aktywność wymuszająca pozycję klęczącą przebiega sprawnie i bez obciążenia dla kolan. W naszej ofercie znajdziesz nakolanniki robocze z różnymi wypełnieniami, dzięki czemu dobierzesz je do podłoża, na którym planujesz prace. Uniwersalny rozmiar i rzepy sprawiają, że ochraniacze można dostosować indywidualnie do potrzeb.

  • Nakolanniki King Perfect Rozmiar ONESIZE | Stalco
   Nakolanniki King Perfect Rozmiar ONESIZE | Stalco
   69,99 zł
  • Nakolanniki gumowe z regulacją Topex
   Nakolanniki gumowe z regulacją Topex
   38,99 zł
  • Nakolanniki budowlane BHP twarda poduszka, Profix 52300
   Nakolanniki budowlane BHP twarda poduszka, Profix 52300
   39,99 zł
  • Ochraniacze Kolan (TYP 2) Lahti Pro LPN001
   Ochraniacze Kolan (TYP 2) Lahti Pro LPN001
   24,99 zł
  • Nakolanniki robocze z poduszką żelowo-powietrzną Lahti Pro 52311
   Nakolanniki robocze z poduszką żelowo-powietrzną Lahti Pro 52311
   75,99 zł

  Profesjonalne nakolanniki robocze

  Akcesoria BHP to dodatkowe i opcjonalne produkty ułatwiające przeprowadzanie prac budowlanych, remontowych, monterskich lub naprawczych. Sprawdzają się także do innych zajęć np. w ogrodzie. Jednym z elementów stroju BHP, który nie tylko ułatwia pracę, ale także dba o nasze zdrowie, są nakolanniki robocze. Ten specjalny rodzaj ochraniaczy na kolana do pracy wyposażony jest w elastyczną poduszkę z wypełnieniem, które dostosowuje się do kształtu kolan lub przyjętej pozycji. Specjalnie wyprofilowane i stworzone z wytrzymałych materiałów są nieodłączną pomocą i wsparciem w pracach, które wymuszają pozycję klęczącą. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi i możliwości regulacji przy pomocy rzepów, każdy może po nie sięgnąć zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba.

  Dlaczego warto kupić ochraniacze do pracy na kolanach?

  Nakolanniki do pracy na kolanach to element, który zdecydowanie warto włączyć do swojego stroju BHP, ale nie tylko. Nawet gdy nie wykonujemy ciężkich prac, typu prace na budowie czy przy remoncie, a znacznie lżejsze zajęcia – takie jak praca w ogrodzie przy rabatach z kwiatami lub warzywniaku – ochrona kolan to jeden z ważniejszych aspektów, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Nakolanniki ochronne BHP niwelują działanie zewnętrznych czynników mechanicznych (np. uderzeń, drgań) oraz nierówności podłoża, które mogą znacznie zmniejszać komfort wykonywanych prac. Dzięki nim możesz zmniejszyć obciążenie dla kolan i sprawić, by każda praca w wymuszonej pozycji klęczącej przebiegała szybciej i wygodniej.

  Nakolanniki budowlane, brukarskie, glazurnicze

  Istnieją różne rodzaje ochraniaczy na kolana do pracy. Nakolanniki budowlane charakteryzują się solidnym wykonaniem z wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią kolana przed skutkami pracy na budowie. Dotyczy to zarówno pracy w trudnych warunkach, jak i z twardymi podłożami. Nakolanniki brukarskie to rozwiązanie, które warto zastosować do pracy we własnym ogrodzie – przy układaniu podjazdu czy innych zajęciach, które mamy do wykonania na utwardzonych powierzchniach wokół domu. Jeśli wykonujemy z kolei prace glazurnicze, najlepszym wyborem będą ochraniacze na kolana z wypełnieniem żelowym. Ten rodzaj nakolanników izoluje kolana od twardego podłoża, niweluje wszelkie wstrząsy i uderzenia oraz zapewnia komfort pracy w wymuszonej pozycji. Zobacz nakolanniki ochronne BHP dostępne w naszym sklepie i zadbaj o swoje kolana w pracy i ogrodzie!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane