Żyrandole kryształowe

  Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrza rozświetlała zachwycająca gra świateł, żyrandole kryształowe są tym, czego szukasz. To nietuzinkowa i elegancka ozdoba każdego wnętrza to coś więcej niż źródło światła. Żyrandole z kryształami zachwycają i rozświetlają wnętrza urządzone w stylu glamour, ale nie tylko! Świetnie komponują się też z nowoczesnymi i minimalistycznymi wnętrzami, w których grają pierwsze skrzypce. Poznaj naszą ofertę, wybierz coś dla siebie i zachwyć się dyskretną grą świateł w swoim domu.

  • Żyrandol Granso 2L Chrom IP44 107550 Markslojd
   Żyrandol Granso 2L Chrom IP44 107550 Markslojd
   549.00 zł
  • Żyrandol Granso 3L Chrom IP44 107551 Markslojd
   Żyrandol Granso 3L Chrom IP44 107551 Markslojd
   729.00 zł
  • Żyrandol Mary 6L Antyczny 107771 Markslojd
   Żyrandol Mary 6L Antyczny 107771 Markslojd
   1,599.00 zł
  • Żyrandol Ryholm 3L Antyczny 100591 Markslojd
   Żyrandol Ryholm 3L Antyczny 100591 Markslojd
   1,999.00 zł

  Żyrandole kryształowe do salonu lub sypialni

  W jakich pomieszczeniach najlepiej umieszczać żyrandole kryształowe? Najczęściej spotykane wnętrza w domach z tym rodzajem oświetlenia to salon, sypialnia i jadalnia. W salonie i pokoju dziennym są oznaką szyku i elegancji, gdzie z pewnością spotkają się z zachwytem Twoich gości. Żyrandole do salonu kryształowe najlepiej wybierać z wykończeniem, które pasuje do całego wnętrza. Uniwersalne srebrne wykończenie czy nowoczesne czarne to coś, w co zdecydowanie warto celować wybierając oświetlenie do salonu.

  Zyskującym popularność rozwiązaniem z zakresu aranżacji oświetleniowej wnętrz są żyrandole kryształowe do sypialni. Sypialnia to szczególne miejsce w domu, gdzie dyskretna gra świateł tworzy wyjątkową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i regeneracji, a przy okazji nadaje Twojej sypialni charakteru pełnego szyku i elegancji.

  Żyrandole kryształowe to równie często wybierane oświetlenie do jadalni, gdzie bajecznie oświetla stół i prezentuje się nad nim niezwykle szykownie.

  Żyrandole z kryształami do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

  Myślisz, że w Twoim domu nie ma miejsca na kryształowe żyrandole? Nic bardziej mylnego! Przyjęło się, że najlepiej wyglądają w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour, jednak nie jest to zasadą. Świetnie czują się także w otoczeniu wnętrz urządzonych w stylu modern classic czy nowoczesnym.

  Miłośnicy stylu glamour szczególnie cenią sobie wnętrza oświetlone przez żyrandole. Ten styl aranżacyjny na tle innych wyróżnia m.in. blask mieniących się materiałów, luksusowe dodatki i przepych. Co lepiej pasuje do takiego wnętrza jak nie żyrandol, który dzięki kryształkom magicznie rozprasza światło i tworzy niesamowitą grę świateł? Żyrandole kryształowe złote to najczęściej spotykane rozwiązanie stosowane w pomieszczeniach urządzonych właśnie w tym stylu.

  W nowoczesnych wnętrzach, w których stawiamy na prostotę i minimalizm, żyrandol może być wyjątkiem od reguły. Dzięki temu zyskamy jeden wyróżniający się element w naszym wnętrzu i sprawimy, że nabierze zdecydowanego, a przy okazji eleganckiego charakteru. Jeśli cenisz sobie nowoczesną przestrzeń, ale potrzebujesz w niej zdecydowanego akcentu – żyrandole kryształowe to coś, co na pewno warto rozważyć.

  To także często wybierane rozwiązanie do wnętrz klasycznych i tych urządzonych w stylu modern classic. Tam, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością i tam, gdzie klasyczne rozwiązania aranżacyjne grają pierwsze skrzypce – tam właśnie żyrandole kryształowe odnajdują się równie znakomicie, jak w stylu glamour czy nowoczesnym. Ten rodzaj oświetlenia jest bardzo charakterystyczny i przyciąga wzrok, co we wnętrzach klasycznych jest dużym plusem. Jednocześnie nawiązuje do dawnych czasów, gdzie był oznaką dobrobytu i elegancji, a to wnosi same korzyści dla każdego klasycznego wnętrza.

  Wartozobaczyć