Latarki LED i czołówki

  Poręczne latarki LED to jedno z niezbędnych akcesoriów nie tylko do domu, a także na podróżnicze wyprawy. W tej kategorii zaopatrzysz się w uniwersalne latarki z różnymi trybami i szerokim zasięgiem. Do wyboru masz również punktowe lampki LED do rozmieszczenia w domu, światełka do zamontowania na rower, a także czołówki idealne dla aktywnych osób lub domowych majsterkowiczów.

  • Latarka LED Focus 120 Kodak
   Latarka LED Focus 120 Kodak
   18,99 zł
  • Latarka LED Focus 157 Kodak
   Latarka LED Focus 157 Kodak
   31,99 zł
  • Latarka czołowa LED Head light 150 Kodak
   Latarka czołowa LED Head light 150 Kodak
   36,99 zł
  • Latarka czołowa LED Head light 300 Kodak
   Latarka czołowa LED Head light 300 Kodak
   42,99 zł
  • Lampki LED Bicycle set Kodak
   Lampki LED Bicycle set Kodak
   29,99 zł
  • Latarka czołowa LED Active 10 Kodak
   Latarka czołowa LED Active 10 Kodak
   29,99 zł
  • Latarka LED Ultra Kodak
   Latarka LED Ultra Kodak
   61,99 zł
  • Lampki LED Light home Kodak
   Lampki LED Light home Kodak
   67,99 zł
  • Latarka LED Pen Kodak
   Latarka LED Pen Kodak
   12,99 zł
  • Latarka LED Handy Kodak
   Latarka LED Handy Kodak
   41,99 zł
  • Latarka LED MultiUse 150 Kodak
   Latarka LED MultiUse 150 Kodak
   79,99 zł
  • Latarka LED Active 80 Kodak
   Latarka LED Active 80 Kodak
   58,99 zł
  • Latarka LED MultiUse 220 Kodak
   Latarka LED MultiUse 220 Kodak
   34,99 zł
  • Latarka LED 9-LED Czarna Kodak
   Latarka LED 9-LED Czarna Kodak
   15,99 zł
  • Latarka LED 9-LED Niebieska Kodak
   Latarka LED 9-LED Niebieska Kodak
   13,99 zł
  • Latarka LED 9-LED Czerwona Kodak
   Latarka LED 9-LED Czerwona Kodak
   15,99 zł
  • Akumulatorowa latarka LED Żółty Tedi Led 3W+3W Strühm
   Akumulatorowa latarka LED Żółty Tedi Led 3W+3W Strühm
   20,99 zł
  • Akumulatorowa latarka LED Pomarańczowy Tramp Led 1W Strühm
   Akumulatorowa latarka LED Pomarańczowy Tramp Led 1W Strühm
   14,99 zł
  • Akumulatorowa latarka LED Czerwony Traper Led 1W+3W Strühm
   Akumulatorowa latarka LED Czerwony Traper Led 1W+3W Strühm
   23,99 zł
  • Akumulatorowa latarka LED Czarny Tunel Led 1W+2W Strühm
   Akumulatorowa latarka LED Czarny Tunel Led 1W+2W Strühm
   19,49 zł
  • Lampa biwakowa bateryjna 3w1 Neo Tools
   Lampa biwakowa bateryjna 3w1 Neo Tools
   59,99 zł
  • Latarka akumulatorowa 58G007 Energy+ 18V Graphite
   Latarka akumulatorowa 58G007 Energy+ 18V Graphite
   69,99 zł

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie latarki?

  Latarki LED zapewniają dodatkowe źródło światła niezależenie od okoliczności, dlatego to niezbędny sprzęt w każdym domu i podczas podróży. Ułatwiają odnalezienie zagubionego przedmiotu w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem do światła, a także ułatwiają oświetlenie mieszkania w przypadku awarii lub braku prądu. Są niezbędne także podczas biwakowania czy nocnych powrotów do domu w słabo oświetlonych miejscach. Ostateczny wybór latarki zależy głównie od jej przeznaczenia i Twoich potrzeb. Różnią się one między sobą takimi aspektami jak źródło zasilania, sposób użycia czy rodzaj światła i to m.in. na te elementy warto zwrócić uwagę podczas zakupu.

  Nowoczesne latarki wyposażone są najczęściej w lampy LED, które dają jasne światło przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Z tego powodu na rynku jest coraz mniej latarek z tradycyjnymi żarówkami. Współcześnie do wyboru mamy latarki LED, które są niezawodne i pozwalają zaoszczędzić energię akumulatora lub baterii.

  Jeśli zależy Ci na wygodzie oraz ograniczeniu kosztów, latarki na baterie będą najlepszym wyborem. Wystarczą mocne baterie i ich zapas, by w każdych okolicznościach cieszyć się dostępem do dodatkowego źródła światła. Z kolei te z wbudowanym akumulatorem do zasilania potrzebują podłączenia do prądu, co może być utrudnieniem np. podczas biwakowania. Dobrze sprawdzą się do użytku domowego lub wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość podładowania akumulatora. Jeśli nie jest to możliwe, do wyboru masz także latarki LED z wymiennymi akumulatorami sprzedawanymi najczęściej w zestawie.

  Wybierając latarkę, weź pod uwagę sposób jej użycia. Musi być dla Ciebie wygodny i praktyczny, by latarka jak najlepiej spełniała swoje zadanie. Latarki ręczne to klasyczne sprzęty, które zawsze warto mieć na swoim wyposażeniu. Świetnie sprawdzają się w domu, ogrodzie czy na drodze po zmroku. Umożliwiają swobodne oświetlanie zaciemnionych miejsc poprzez kierowanie źródła światła w wybrany obszar. To także obowiązkowe wyposażenie każdego podróżnika – zawsze warto mieć tego typu latarkę w samochodzie czy namiocie podczas biwakowania. Wycieczkę pod namiot i przebywanie w jego okolicy po zmroku ułatwią też małe lampki biwakowe, których kompaktowy rozmiar i silne światło idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji. Jeśli zależy Ci na jeszcze silniejszym źródle światła, postaw na mocną latarkę w postaci lampy biwakowej, która działa jak reflektor. Tego typu latarki LED zapewniają stabilne, mocne światło oraz są odporne na warunki zewnętrzne. Jeśli szukasz źródła światła, które pomoże Ci w pracach manualnych lub poruszaniu się w ciemności po zmroku z zachowaniem wolnych rąk, idealne sprawdzi się w tej sytuacji latarka na głowę.

  Na co jeszcze zwrócić uwagę, gdy rozważysz już, jakiego źródła zasilania potrzebujesz oraz w jaki sposób chcesz używać latarki? Producenci latarek podają zwykle w opisach najważniejsze parametry, które powinny Cię zainteresować. Chodzi przede wszystkim o moc, jasność światła, zasięg, długość działania, stopień wodoszczelności czy liczba trybów świecenia. Dzięki temu możesz dokładnie sprawdzić, czy dane latarki na baterie czy akumulatorowe spełniają Twoje oczekiwania i potrzeby.

  Latarki czołowe - praktycznie i niezbędne akcesoria w podróży i nie tylko

  Czołówki to niezbędny element ekwipunku każdego turysty, podróżnika, grotołaza czy wędkarza. W lesie, na szlakach górskich czy podczas długich wycieczek pieszych czy rowerowych, warto mieć czy przy sobie latarkę czołową, która nie wymaga trzymania i skutecznie oświetla nam drogę, podążając za naszym wzrokiem. Jej wykorzystanie nie będzie konieczne w każdej sytuacji, jednak gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, co zatrzyma Cię na dłużej – po zapadnięciu zmroku docenisz komfort, jaki daje latarka czołówka. Jednak czołówki znajdują zastosowanie nie tylko podczas podróży, ale także w trakcie drobnych napraw w miejscach, w których dostęp do światła jest utrudniony. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo takich prac oraz poruszania się po zmroku, warto mieć w swoim wyposażeniu chociaż jedną latarkę na głowę.

  Poznaj naszą ofertę, w której znajdziesz czołówki, rowerowe lampki LED, latarki na baterię lub akumulator oraz lampy i latarki biwakowe.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane