Lampy wtykowe

  Kiedy lampy wtykowe są dobrym pomysłem? Urocze kolorowe lampki montowane bezpośrednio do kontaktu to znakomity pomysł, gdy dziecko nie może spać i boi się ciemności. Z kolei nowocześnie wyglądające lampy wtykowe zapewnią klimatyczne oświetlenie na poziomie gniazdka – może to być podświetlenie od dołu czy po boku. Dodadzą przestrzeni nastrojowego klimatu i delikatnie podświetlą całe pomieszczenie.

  • Lampka wtykowa LED Biały Duffy Hl994L Motyl Horoz
   Lampka wtykowa LED Biały Duffy Hl994L Motyl Horoz
   7,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Max Hl993L Roza Horoz
   Lampka wtykowa LED Biały Max Hl993L Roza Horoz
   7,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Bugs Hl992L Serce Horoz
   Lampka wtykowa LED Biały Bugs Hl992L Serce Horoz
   7,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Rex Hl991L Slonce Horoz
   Lampka wtykowa LED Biały Rex Hl991L Slonce Horoz
   7,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Dora Hl990L Wieza Horoz
   Lampka wtykowa LED Biały Dora Hl990L Wieza Horoz
   7,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Simpson Hl981L White Horoz
   Lampka wtykowa LED Biały Simpson Hl981L White Horoz
   7,19 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Deo Led 1W Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Deo Led 1W Strühm
   13,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Mys Led 0,5W Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Mys Led 0,5W Strühm
   13,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Ego Led 0,5W Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Ego Led 0,5W Strühm
   8,99 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Ela Led 0,4W Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Ela Led 0,4W Strühm
   10,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Olo Led 0,7W Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Olo Led 0,7W Strühm
   10,49 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Beza Led 1W C Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Beza Led 1W C Strühm
   11,99 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Beza Led 1W L Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Beza Led 1W L Strühm
   11,99 zł
  • Lampka wtykowa LED Biały Impra Led 3,5W Strühm
   Lampka wtykowa LED Biały Impra Led 3,5W Strühm
   26,29 zł

  Praktyczne i przenośne lampy wtykowe

  Lampy wtykowe to małe urządzenia, które subtelnie oświetlają każdą wymagającą tego przestrzeń. Podłączane bezpośrednio do gniazdka, idealnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych, sypialniach, korytarzach czy łazienkach. Ich światło nie tylko tworzy wyjątkowy nastrój, ale także delikatnie i skutecznie oświetla całe pomieszczenie. Dzięki temu zaglądając w nocy do śpiącego dziecka, nie obudzisz go, a lampy wtykowe do gniazdka w korytarzu każdej nocy poprowadzą Cię bezpiecznie przez całe mieszkanie. 

  Możliwość podłączania bezpośrednio do kontaktu czyni lampy wtykowe praktycznymi elementami otoczenia, które można przenosić w różne miejsca zależnie od potrzeb. Najczęściej nie wymagają dodatkowych przewodów i kabli, dzięki czemu są praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Możesz używać ich jako dodatkowego źródła światła w sypialni lub łazience, co docenisz szczególnie wieczorami. Lampy wtykowe do gniazdka częściowo zakrytego np. meblami czy biurkiem lub zamontowanego w miejscu trudno dostępnym, stworzą dodatkowy efekt świetlny, który wniesie do wnętrza odrobinę tajemności. A jeśli znudzi Ci się dotychczasowa aranżacja świetlna – bez trudu zmienisz układ oświetlenia, rzucając nowe światło na swoje mieszkanie.

  Lampy wtykowe podłączane do kontaktu

  Jeśli zależy Ci na stworzeniu wyjątkowej atmosfery w pomieszczeniu, wybierz lampy wtykowe do kontaktu o preferowanym kolorze światła i pozwól im subtelnie rozświetlić przestrzeń. Zależy Ci na domowej, przytulnej atmosferze? Wybierz światło o ciepłej, delikatnej barwie. Jeśli jednak potrzebujesz mocnego oświetlenia, postaw na jaśniejsze i ostrzejsze białe światło ledowe.

  Decydując się na lampy wtykowe do gniazda w pokoju dziecka, do wyboru masz modele o przyjaznej dla dziecka stylistyce i kolorystce. Te przeznaczone do pokoju dziecięcego najczęściej posiadają do wyboru różne barwy – światło białe, różowe, niebieskie czy zielone. Dzięki temu możesz decydować i zmieniać światło zależni od potrzeb Twoich i malucha. Lampki w kształcie serca, motylka, kwiatka czy słoneczka na pewno spodobają się najmłodszemu domownikowi i sprawią, że przy ich świetle poczuje się bezpiecznie.

  Nowoczesne lampy wtykowe do gniazda wykorzystują technologię LED, dzięki której pobierają mniej energii elektrycznej, a ich żywotność jest znaczne dłuższa. Poręczność, funkcjonalność, niewielka cena – to wszystko sprawia, że lampy wtykowe do kontaktu to chętnie wybierane rozwiązanie do domów i mieszkań.

  Sprawdź naszą ofertę i wybierz lampy wtykowe, które staną się nieodłącznym elementem Twojej codzienności.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane