Trampoliny ogrodowe

  Postaw w tym sezonie na trampoliny ogrodowe i zapewnij sobie i swoim pociechom lato pełne beztroskiej zabawy! To znakomity pomysł do każdego ogrodu, który ucieszy nie tylko najmłodszych domowników. Aktywność na trampolinie pozwala pozbyć się nadmiaru energii i trosk oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie. Poznaj dostępne u nas trampoliny ogrodowe i spraw, by beztroskie lato trwało bez końca!

  • Trampolina 305cm Mirpol
   Trampolina 305cm Mirpol
   649,00 zł
  • Trampolina 366cm z drabinką Mirpol
   Trampolina 366cm z drabinką Mirpol
   869,00 zł
  • Trampolina 244cm Mirpol
   Trampolina 244cm Mirpol
   549,00 zł

  Trampoliny ogrodowe w różnych rozmiarach

  Lato i ciepłe dni to szczególny czas w roku, kiedy znaczną część wolnego czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Często wylegujemy się beztrosko w ogrodzie, a dni mijają leniwie w otoczeniu najbliższych. Jak w czasie wakacji zadbać o to, by nasze pociechy się nudziły, a jednocześnie aktywnie spędzały czas w ogrodzie? Z odpowiedzią przychodzą trampoliny ogrodowe! To rozwiązanie, które wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko najmłodszych, ale i tych trochę starszych.

  Mała trampolina dla dzieci może stać na działce, w przydomowym ogródku a nawet na osiedlowym placu zabaw. Jednak ogrodowe trampoliny występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu większe dzieci a nawet dorośli także mogą z nich korzystać. Ułatwia to też dobranie rozmiaru trampoliny do powierzchni ogrodu lub działki oraz umożliwia zabawę większej liczbie dzieci czy dwójce dorosłych w przypadku większej trampoliny. Duże trampoliny posiadają większy udźwig, który umożliwia bezpieczną zabawę kilku osobom. Rozmiar trampoliny to pierwsze i podstawowe kryterium, które trzeba wziąć pod uwagę kupując trampoliny do ogrodu. Drugim ważnym aspektem jest siatka zabezpieczająca oraz stabilny stelaż. Te dwa elementy wpływają na bezpieczeństwo oraz stabilność konstrukcji. Siatka służy temu, by dziecko nie wypadło podczas intensywnej zabawy poza trampolinę, i ograniczają w ten sposób ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń.

  Trampoliny do zabawy na świeżym powietrzu

  Trampoliny ogrodowe są odporne na zewnętrzne czynniki, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się do użytku na świeżym powietrzu. W przypadku niepogody  wystarczy na chwilę zrezygnować z zabawy, by po wyschnięciu powierzchni trampoliny bawić się beztrosko dalej. Niestraszne jest im też działanie promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych. Warto jednak zabezpieczać trampoliny przed silnym wiatrem, by zapobiec nieoczekiwanym wydarzeniom.

  Trampoliny dla dzieci to znakomity pomysł na zabawę na świeżym powietrzu. Dzięki nim Twoje dzieci zapomną, czym jest wakacyjna nuda! Intensywne skakanie pozwoli im pozbyć się nadmiaru energii, pozytywnie wpływając przy tym na kondycję fizyczną. Każdy ruch – a już szczególnie ten na świeżym powietrzu – wydziela hormony szczęścia, które sprawiają, że odczuwamy radość i spełnienie. Skacząc beztrosko na trampolinie uśmiech nie schodzi z twarzy, a pozytywne zmęczenie pozwala się odprężyć. Ogrodowe trampoliny to wbrew pozorom nie tylko sposób spędzania czasu najmłodszych domowników – uwielbiają je także dorośli, więc warto zadbać o większy rozmiar trampoliny, by każdy mógł skorzystać z tej formy rozrywki w ogrodzie.

  Trampoliny ogrodowe dla dziecka

  Trampoliny ogrodowe coraz częściej goszczą w naszych ogrodach, głównie ze względu na dzieci. To w końcu źródło niekończącej się i beztroskiej zabawy, która może trwać przez całe lato!

  O czym pamiętać wybierając trampoliny ogrodowe dla dzieci? Zwróć uwagę na rozmiar, rodzaj zabezpieczeń (siatka jest koniecznością!), stabilność konstrukcji oraz wykorzystane materiały. Jeśli trampolina ogrodowa dla dzieci posiada drabinkę, to dodatkowe udogodnienie, które docenią zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy.

  Mała trampolina dla dzieci sprawdzi się w przypadku jednego, maksymalnie dwójki dzieci. By zabawa była bezpieczna pamiętaj, by nie przekraczać dozwolonego obciążenia i nie pozwalać na zabawę w dużej grupie. Może to spowodować przypadkowe kontuzje i niepotrzebny stres. Mniejszą trampolinę łatwiej ustawić w ogrodzie czy na działce, dlatego jeśli nie masz dużo miejsca – to świetne rozwiązanie dla Ciebie. Duże trampoliny są polecane do ogrodów, w których jest miejsce jej na swobodne ustawienie. To dobry pomysł, gdy chętnych na korzystanie z trampoliny jest kilku, a miejsca w ogrodzie sporo.

  Poznaj naszą ofertę i postaw na beztroską zabawę przez całe lato!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane