Pałeczki nawozowe

  Poznaj sposób na łatwą pielęgnację roślin domowych i doniczkowych na balkonie czy tarasie – pałeczki nawozowe! Ta wyjątkowa forma nawozu jest nie tylko łatwa w użyciu, ale także przez długi czas uwalnia do podłoża składniki wzmacniające i wspierające rozwój rośliny. Poznaj naszą ofertę i postaw na sprawdzone pałeczki nawozowe Biopon i Planta, by każdego dnia cieszyć się kojącą zielenią otaczających Cię roślin.

  • Pałeczki nawozowe do storczyków 20szt Planta
   Pałeczki nawozowe do storczyków 20szt Planta
   5,49 zł
  • Pałeczki nawozowe uniwersalne 30szt Biopon
   Pałeczki nawozowe uniwersalne 30szt Biopon
   6,99 zł
  • Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących 30szt Biopon
   Pałeczki nawozowe do roślin kwitnących 30szt Biopon
   7,99 zł
  • Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30szt Biopon
   Pałeczki nawozowe do roślin zielonych 30szt Biopon
   6,99 zł
  • Pałeczki nawozowe uniwersalne + obornik 30szt Biopon
   Pałeczki nawozowe uniwersalne + obornik 30szt Biopon
   7,49 zł
  • Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych 30szt Biopon
   Pałeczki nawozowe do roślin balkonowych 30szt Biopon
   6,99 zł
  • Pałeczki nawozowe do storczyków 10szt Biopon
   Pałeczki nawozowe do storczyków 10szt Biopon
   9,49 zł

  Pałeczki nawozowe w szybki i wygodny sposób odżywią roślinę!

  Jeśli hodujesz kwiaty i inne rośliny w domu czy ogrodzie, z pewnością wiesz, jak ważne jest ich nawożenie. Nawozy ogrodnicze nie tylko wspierają szybki rozwój roślin, ale także pozytywnie wpływają na ich adaptację w podłożu oraz ostateczny wygląd. Właściwie odżywiona i regularnie nawożona roślina wyróżnia się piękną i zdrową prezencją oraz intensywną zielenią i kolorem kwiatów. W nawożeniu najważniejsza jest regularność oraz dostosowanie rodzaju nawozu do hodowanej rośliny.

  Każda roślina ma inne potrzeby i preferencje odnośnie do rodzaju ziemi, zawartych w niej dodatków, minerałów oraz innych makro- i mikroelementów. Tak samo jest w przypadku nawozów! Nie bez powodu na rynku dostępne są – obok produktów uniwersalnych do najpopularniejszych roślin – ziemie i nawozy przeznaczone do roślin i kwiatów o większych lub nietypowych wymaganiach.

  Zdarza Ci się zapominać o regularnym nawożeniu roślin i kwiatów w domu? Spokojnie – jest na to sposób! Wypróbuj pałeczki nawozowe, które pozwolą Ci zapomnieć o tym obowiązku i mimo wszystko cieszyć się zdrowym wzrostem roślin w Twoim najbliższym otoczeniu.

  Pałeczki nawozowe występują w kilku rodzajach: pałeczki nawozowe do kwiatów, roślin zielonych, kwitnących i balkonowych.

  Pałeczki nawozowe do roślin zielonych będą świetnym dodatkiem i pomocą w hodowli kwiatów takich jak monstera, juka, palma i paproć oraz wszystkich innych, które nie kwitną typowymi kwiatostanami, a swoje piękno przejawiają w zmyślnych kształtach liści, zgrubiałej łodydze czy intensywnej zieleni. Jeśli na balkonie hodujesz takie kwiaty jak np. begonie, pelargonie, fuksje czy surfinie – wybierz pałeczki z nawozem przeznaczone dla roślin balkonowych, aby cieszyć się pięknymi kolorami i bogatymi kwiatostanami przez długi czas.

  Do wyboru masz także pałeczki nawozowe uniwersalne, które świetnie sprawdzą się w przypadku roślin i kwiatów o mniejszych wymaganiach.

  W naszym sklepie znajdziesz m.in. pałeczki nawozowe do storczyków oraz innych kwiatów, w tym zielonych, kwitnących i balkonowych. Poznaj naszą ofertę i pozwól sobie zapomnieć o regularnym nawożeniu – pałeczki nawozowe zrobią to za Ciebie!

  Jak działają pałeczki nawozowe?

  Możemy śmiało stwierdzić, że nie ma wygodniejszej formy nawożenia kwiatów i roślin w naszym otoczeniu niż pałeczki nawozowe. Jeśli zdarza Ci się zapominać o nawożeniu lub nie przepadasz za nawozami w płynie – to rozwiązanie wprost stworzone dla Ciebie!

  Jak to działa? W opakowaniu znajduje się zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu pałeczek, których działanie wystarcza na około 3 miesiące. Przez ten cały czas wszystkie kluczowe składniki są stopniowo uwalnianie do ziemi, dzięki czemu roślina może z nich korzystać każdego dnia. Wystarczy włożyć odpowiednią liczbę pałeczek bezpośrednio do ziemi i… zapomnieć o konieczności nawożenia roślin przez długi czas! Po wskazanym na opakowaniu czasie usuń zużyte pałeczki i zastąp je nowymi.

  Ile pałeczek umieścić w donicy? To zależy od jej wielkości, a dokładnie – średnicy. Umieszczamy od 1 do nawet kilku pałeczek w doniczce (1 pałeczka na doniczkę o średnicy 12 cm i koleje dokładamy, gdy średnica zwiększa się odpowiednio o 3 cm). Do skrzynek balkonowych zaleca się stosowanie 1 pałeczki co 6 cm. Szczegółowe informacje na temat znajdziesz w opisie produktu w naszym sklepie internetowym lub bezpośrednio na opakowaniu.

  Poznaj naszą ofertę i wybierz pałeczki nawozowe, które ułatwią Ci hodowlę i pielęgnację kwiatów i roślin zielonych w domu, na balkonie i tarasie!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane