Nawadnianie ogrodów i trawników

  Mając większy ogród warto zadbać o zautomatyzowane nawadnienie trawnika i roślin. Pomogą w tym praktyczne zestawy do podlewania, zraszacze czy pistolety ogrodowe. Funkcjonalne urządzenia skutecznie ułatwią pracę w ogrodzie. Dzięki nim unikniesz biegania po całej działce z konewką. Zapewnij odpowiednie nawadnianie ogrodu dla zdrowego wzrostu kwiatów, warzyw i owoców!

  Zobacz także:
  • Pistolet ogrodowy regulowany Palisad
   Pistolet ogrodowy regulowany Palisad
   10,99 zł
  • Pistolet ogrodowy 7 funkcji Palisad
   Pistolet ogrodowy 7 funkcji Palisad
   7,99 zł
  • Zwijak na wąż 20m Palisad
   Zwijak na wąż 20m Palisad
   79,99 zł
  • Miernik deszczu
   Promocja
   Miernik deszczu
   29,99 zł
   13,74 zł
  • Zraszacz prosty na kołku Palisad
   Zraszacz prosty na kołku Palisad
   5,49 zł
  • Zwijak na wąż 30m Palisad
   Zwijak na wąż 30m Palisad
   99,99 zł
  • Zraszacz ogrodowy
   Zraszacz ogrodowy
   39,99 zł

  Skuteczne nawadnianie ogrodu

  Ręczne podlewanie zabiera zdecydowanie zbyt dużo czasu. Dlatego warto zainwestować w system nawadniania trawników, kwiatowych rabat i warzywnych grządek. To przydatne rozwiązanie szczególnie dla właścicieli dużych działek. Mając możliwość automatycznego podlewania, nie będziesz niecierpliwie wyczekiwać deszczu. Dobrze zaplanowana instalacja stworzona do nawadniania ogrodu znakomicie sprawdzi się podczas dłuższych wyjazdów, kiedy nie ma kto zadbać o podlanie podwórka.

  Łatwiejsze i bardziej zorganizowane nawadnianie ogrodu oszczędzi cenny czas, który można przeznaczyć na inne zadania lub na odpoczynek. Automatyzacja w ogrodzie wpłynie też na oszczędność pieniędzy, ponieważ nawadnianie ogrodów za pomocą praktycznych urządzeń będzie równomierne oraz efektywne. Niektóre systemy do nawadniania pozwalają na ustawienie częstotliwości podlewania podwórka. Można zdecydować się na mniej lub bardziej zaawansowane nawadnianie trawnika.

  Najlepiej przemyśleć nawadnianie ogrodu na początku planowania układu działki. Warto zaplanować funkcjonalny system wykorzystujący całą przestrzeń podwórka. Dzięki temu zainstalowane zraszacze bez trudu podleją całą działkę nie zostawiając suchych miejsc. Do stworzenia instalacji przydają się niezawodne zraszacze. Wśród ich rodzajów można wymienić statyczne, rotacyjne czy mikrozraszacze. Ciekawym sposobem na nawadnianie do ogrodu jest nawadnianie kropelkowe. Wybrane urządzenia można podłączyć do domowej hydrauliki albo do własnej studni.

  Zraszacz ogrodowy i pistolet do podlewania trawnika

  Szukasz praktycznych udogodnień ułatwiających nawadnianie trawnika? Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze akcesoria do nawadniania! W asortymencie HIPPER.pl znajdziesz kompleksowy zestaw do podlewania zawierający wytrzymały wąż ogrodowy, złączkę, a także wielofunkcyjny i wygodny pistolet. Oferujemy też pistolety do podlewania z regulowaną dyszą, które posiadają kilka trybów. Emitują one strumień sztywny, stożkowy, prysznicowy, a także delikatną mgiełkę. Nawadnianie trawnika ułatwi prosty zraszacz wbijany w ziemię.

  Co zrobić żeby nie potknąć się na podwórku o wąż ogrodowy? Najlepiej zaopatrzyć się w praktyczny zwijak na wąż z dodatkiem kołowrotka. Ułatwia nawadnianie ogrodu, utrzymanie porządku na zewnątrz, a także łatwo go rozwinąć podczas użytkowania. Przydatnym dodatkiem jest też miernik deszczu służący do kontroli opadów. Dzięki temu produktowi będziesz wiedzieć czy musisz podlać ogród wężem ogrodowym, czy deszcz wykonał nawadnianie trawnika za Ciebie.

  Zadbaj o piękny wygląd swojej działki wybierając produkty ułatwiające nawadnianie ogrodu i ciesz się żywą zielenią na podwórku!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane