Ozdoby do ogrodu

  Do stworzenia wyjątkowo klimatycznej przestrzeni przed domem przydadzą się atrakcyjne ozdoby do ogrodu. Do wyboru jest mnóstwo przeróżnych dekoracji w odmiennych stylach. Coś dla siebie znajdą miłośnicy kolorów, a także minimaliści. Stylowe ozdoby ogrodowe sprawią, że odpoczynek na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejszy! Krasnale, figurki, fontanny – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Krasnal ogrodowy kolorowy 30 cm
   Krasnal ogrodowy kolorowy 30 cm
   36,49 zł
  • Fontanna Budda LED 30x24x40 cm
   Fontanna Budda LED 30x24x40 cm
   249,00 zł
  • Figurka ogrodowa różne rodzaje 10-13 cm
   Figurka ogrodowa różne rodzaje 10-13 cm
   11,99 zł
  • Figurka ogrodowa żaba z dźwiękiem 10,4 cm
   Figurka ogrodowa żaba z dźwiękiem 10,4 cm
   15,99 zł
  • Figurka ogrodowa solarna różne rodzaje
   Figurka ogrodowa solarna różne rodzaje
   14,99 zł
  • Krasnal ogrodowy kolorowy 40 cm
   Krasnal ogrodowy kolorowy 40 cm
   72,99 zł
  • Kruk Odstraszacz ptaków 40x57 cm
   Kruk Odstraszacz ptaków 40x57 cm
   36,99 zł
  • Krasnal ogrodowy kolorowy 20 cm
   Krasnal ogrodowy kolorowy 20 cm
   19,99 zł
  • Krasnal ogrodowy kolorowy 20 cm
   Krasnal ogrodowy kolorowy 20 cm
   11,99 zł
  • Kruk Odstraszacz ptaków
   Kruk Odstraszacz ptaków
   24,99 zł
  • Figurka ogrodowa Zwierzak
   Figurka ogrodowa Zwierzak
   40,99 zł
  • Krasnal ogrodowy ceramiczny mix 23,5 cm
   Krasnal ogrodowy ceramiczny mix 23,5 cm
   43,99 zł
  • Figurka ogrodowa jeż 145 x 95 x 80 mm
   Figurka ogrodowa jeż 145 x 95 x 80 mm
   17,99 zł

  Kolorowe ozdoby ogrodowe

  Podczas cieplejszych dni warto zadbać o przytulną przestrzeń na zewnątrz. W jej urządzeniu pomogą nie tylko pięknie kwitnące rośliny, ale także atrakcyjne ozdoby ogrodowe. Zieleń sama w sobie przykuwa wzrok, ale z odpowiednimi dekoracjami będzie współgrać jeszcze lepiej. Ozdoba do ogrodu wprowadzi nastrój harmonii i spokoju lub wręcz przeciwnie – doda trochę energii, kolorów i radości.

  Ciekawe dodatki przykuwające wzrok sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale także na balkonie, tarasie czy patio. Dobierz ozdoby do ogrodu pasujące do Twojego stylu oraz estetyki. Stwórz wymarzony ogród umieszczając w nim wielobarwne dekoracje i oryginalne figurki. By zyskać wyjątkowy efekt, połącz różne struktury oraz kolory. Ozdób swoje podwórko tak, by zachwycało z daleka!

  Niebanalne ozdoby do ogrodu – krasnale, fontanny, odstraszacze ptaków i inne

  W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne ozdoby do ogrodu w stylu klasycznym, a nawet orientalnym. Świetnym wyborem będzie fontanna z wizerunkiem Buddy wyróżniająca się nie tylko uspokajającym szumem wody, ale także podświetleniem LED.  Zwróć uwagę też na piki ogrodowe z uroczym motywem motyli, kolorowych tropikalnych ptaków, a także wesołych owadów. Ozdoby ogrodowe w formie pików są dostępne w różnych wysokościach.

  Niezawodną dekoracją działki są ogrodowe krasnale nadające bajkowego klimatu. Te ceramiczne figurki są idealną ozdobą na podwórko. Krasnal ogrodowy to motyw lubiany i znany od lat, widziany w ogrodach babci czy mamy. Teraz może być i Twój!  

  W otoczeniu zieleni pięknie będą się prezentować ozdoby do ogrodu przypominające zwierzaki takie jak ślimaki, żółwie czy gąsienice. Można umieścić je przy skalniaku, obok kwiatowych rabat, na trawniku czy przy wejściu do domu. Do praktycznych dekoracji należą odstraszacze ptaków. Na HIPPER.pl znajdziesz ozdoby ogrodowe przypominające kruka. Umieszczając odstraszacz na ptaki na balkonie czy w pobliżu grządek z warzywami, unikniesz zniszczenia plonów i bałaganu.

  Niezależnie od tego czy wolisz minimalistyczne przestrzenie, czy podwórko zachwycające kolorami, przydadzą Ci się ozdoby ogrodowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Poznaj ozdoby do ogrodu z HIPPER.pl i zabierz się za urządzanie działki!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane