Taśmy ogrodzeniowe

  Stwórz prywatną przestrzeń wokół domu wykorzystując taśmy ogrodzeniowe. Dzięki różnorodności rozmiarów i odcieni, dobierzesz idealny produkt na swoją działkę. Taśmy ogrodzeniowe to prosty sposób na ochronę przed wietrzną pogodą, promieniami UV oraz przed spojrzeniami sąsiadów. W naszej ofercie znajdziesz również klipsy do klipsy do taśmy ogrodzeniowej do kompletu.

  • Klipsy do taśmy ogrodz. Decomat brązowe 20 szt. Scala Plastics
   Klipsy do taśmy ogrodz. Decomat brązowe 20 szt. Scala Plastics
   29,99 zł
  • Klipsy do taśmy ogrodz. Decomat zielone 20 szt. Scala Plastics
   Klipsy do taśmy ogrodz. Decomat zielone 20 szt. Scala Plastics
   29,99 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat brązowa 19.3cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat brązowa 19.3cmx26m Scala Plastics
   119,00 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat grafitowa 19.3cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat grafitowa 19.3cmx26m Scala Plastics
   119,00 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat szara 19.3cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat szara 19.3cmx26m Scala Plastics
   119,00 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat zielona 19.3cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat zielona 19.3cmx26m Scala Plastics
   119,00 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat brązowa 4.7cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat brązowa 4.7cmx26m Scala Plastics
   49,99 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat grafitowa 4.7cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat grafitowa 4.7cmx26m Scala Plastics
   49,99 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat szara 4.7cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat szara 4.7cmx26m Scala Plastics
   49,99 zł
  • Taśma ogrodzeniowa Decomat zielona 4.7cmx26m Scala Plastics
   Taśma ogrodzeniowa Decomat zielona 4.7cmx26m Scala Plastics
   49,99 zł
  • Klipsy do taśmy ogrodz. Decomat szare 20 szt. Scala Plastics
   Klipsy do taśmy ogrodz. Decomat szare 20 szt. Scala Plastics
   29,99 zł

  Rodzaje taśm ogrodzeniowych

  Szukasz sposobu na stworzenie prywatnej przestrzeni w ogrodzie? A może we własnym domu brakuje Ci intymności i poczucia, że przy zapalonym wieczorem świetle nikt Cię nie widzi? Na szczęście istnieją niedrogie rozwiązania, dzięki którym pozbędziesz się nieprzyjemnego uczucia, że każdy Twój ruch jest widoczny dla sąsiadów lub przechodniów.

  Wśród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, dużą popularnością cieszą się taśmy ogrodzeniowe. Zapewniają dowolność w aranżacji osłony na płocie. Do wyboru masz taśmy ogrodzeniowe wąskie i szerokie w różnych kolorach, dzięki czemu możesz dowolne eksperymentować z kolorami i układem. Do najpopularniejszych rodzajów taśmy na ogrodzenie należą taśmy PCV oraz taśmy PP (z polipropylenu).

  W katalogu naszych produktów znajdziesz taśmy ogrodzeniowe wykonane właśnie z polipropylenu, które wyróżniają się elastycznością, odpornością na pęknięcia i uszkodzenia oraz wysokie i niskie temperatury, a także łatwością montażu. Dzięki swojej plastyczności, łatwo przeplatać je między elementami ogrodzenia, takimi jak belki czy przęsła. To doskonały wybór, gdy zależy Ci na rozwiązaniu trwałym i estetycznym, a przy tym eleganckim i minimalistycznym.

  Kolorowe taśmy ogrodzeniowe na płot

  Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, to właśnie taśmy na ogrodzenie cieszą się dużym powodzeniem także wśród naszych klientów. Dzięki nim stworzysz estetyczny system ogrodzeniowy, który doskonale wpisze się w każdą nowoczesną aranżację otoczenia domu. Taśma ogrodzeniowa zapewni Ci dyskrecję zarówno w domu, jak i w ogrodzie, a przy tym przyczyni się do zmniejszenia poziomu hałasu z zewnątrz. Taśmy na ogrodzenie pełnią także funkcje praktyczne, np. redukują ilość nawiewanych nieczystości, takich jak kurz, śmieci, liście czy śnieg. Dzięki nim ukryjesz także różne niezbyt estetyczne elementy w swoim ogrodzie – np. wiaty śmietnikowe. Montowane na balkonach czy tarasach, przyczyniają się także do zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania tych przestrzeni przez dzieci i zwierzęta domowe.

  Wśród wielu zalet warto wspomnieć także o dowolności aranżacyjnej omawianego systemu ogrodzeniowego. Taśmy ogrodzeniowe występują w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu ich styl i kolorystę możesz dobrać dokładnie pod swoją przydomową aranżację. Co więcej, ogrodzenie z taśmy może być zamontowane ściśle lub dla urozmaicenia z zachowaniem odstępów między poszczególnymi taśmami. Dzięki temu, że samodzielnie zakładasz taśmy na ogrodzenie, możesz zamontować je na dowolnej wysokości – tak, aby zapewnić sobie prywatność, ale nie odgradzać się całkowicie od innych posesji lub nie ograniczać światła słonecznego dla roślin posadzonych nisko przy ogrodzeniu.

  Jakie taśmy na ogrodzenie wybrać?

  Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu na dłużej – postaw na taśmy ogrodzeniowe wykonane z trwałego i plastycznego polipropylenu. Dzięki dużej elastyczności z łatwością dopasujesz je do swojego ogrodzenia, unikając przy tym nieestetycznych uszkodzeń czy nawet pęknięć. Tego typu taśma do ogrodzenia przylega bardzo dobrze, tworząc estetyczny i elegancki efekt, który znakomicie wkomponuje się w każdą nowoczesną aranżację przydomowej przestrzeni.  Co więcej, nie wymaga ona konserwacji oraz jest bardzo łatwa w czyszczeniu. To wszystko sprawia, że klienci najchętniej sięgają właśnie po taśmy na ogrodzenie wykonane z PP.

  Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej oraz dostępności zarówno wąskiej, jak i szerokiej taśmy na ogrodzenie, możesz stworzyć dowolny system ogrodzeniowy, który znakomicie wpisze się w najbliższe otoczenie Twojego domu. Wśród dostępnych w naszym sklepie kolorów znajdziesz najchętniej wybierane barwy: od brązu, przez szarości aż po ciemną zieleń. Poznaj naszą ofertę i stwórz swoje wymarzone miejsce do wypoczynku w ogrodzie!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane