Domki dla ptaków i owadów

  Zyskującym popularność rozwiązaniem, które coraz częściej spotykamy w ogrodach i nie tylko, są domki dla ptaków i domki dla owadów. To to nie tylko użyteczne miejsca dla odwiedzających nas zwierząt, ale także unikatowa ozdoba przydomowej zieleni. Budki lęgowe znacząco ułatwiają życie ptakom, zapewniając im schronienie i bezpieczne miejsce do wychowania potomstwa. Domki dla owadów to znakomity sposób na zachęcenie pożytecznych owadów do osiedlania się w naszym ogrodzie. Te swojego rodzaju hotele dla owadów pozwalają im także przetrwać chłody oraz znaleźć bezpieczne schronienie w miastach, w których mają coraz mniej naturalnych kryjówek. Postaw na kontakt z naturą i ciesz się większą bioróżnorodnością w swoim ogrodzie!

  • Domek dla owadów Tin Tours TD090-I
   Domek dla owadów Tin Tours TD090-I
   38,99 zł
  • Domek dla owadów mały Tin Tours TD095.S
   Domek dla owadów mały Tin Tours TD095.S
   47,99 zł
  • Domek dla owadów duży Tin Tours TD095.L
   Domek dla owadów duży Tin Tours TD095.L
   55,99 zł
  • Domek dla owadów mały TD099
   Domek dla owadów mały TD099
   47,99 zł
  • Odlotowy hotel dla owadów Legutko
   Odlotowy hotel dla owadów Legutko
   76,99 zł

  Ozdobne domki dla owadów

  Domki dla owadów coraz częściej spotykamy w przydomowych ogródkach. Kiedyś widywaliśmy je wyłącznie w parkach, przestrzeniach publicznych i miejscach specjalnie do tego przeznaczonych. Od teraz budka dla owadów może udekorować także Twój ogród, a przy okazji zapewnić owadom bezpieczne schronienie! Wiele pożytecznych owadów wymaga naszego wsparcia, a taki domek dla owadów będzie nie tylko świetnym schronieniem, ale zachęci owady do zamieszkania w ogrodzie na stałe. Dzięki temu zwiększymy bioróżnorodność naszej przydomowej zieleni i zadbamy o prawidłowy ekosystem w otoczeniu naszego ogrodu.

  Domki dla owadów mogą być też dekoracją balkonów lub zewnętrznych parapetów okien. Na balkonie i z okna łatwiej i bezpieczniej będzie obserwować najmłodszym domownikom toczące się w domku życie owadów.

  Domki dla ptaków do ogrodu i na balkon

  W przestrzeni miejskiej coraz trudniej zwierzętom, takim jak chociażby ptaki, o naturalne schronienie i bezpieczne miejsce do wychowywania potomstwa. Dlatego to takie ważne, by budki lęgowe dla ptaków były dostępne w wielu ogrodach i parkach. Teraz także Ty możesz przyczynić się do zapewnienia im komfortowych warunków do życia! Co więcej, budka dla ptaków w ogrodzie czy na balkonie umożliwi Twoim pociechom bliższe poznanie życia tych fascynujących zwierząt.

  Budki dla ptaków nie tylko pożyteczne miejsce dla ptaków, ale też oryginalna dekoracja ogrodu. Ustaw je w różnych miejscach lub powieś na kilku drzewach i obserwuj, jak w Twoim ogrodzie rodzi się nowe życie!

  Domki dla ptaków i owadów to nie tylko rozwiązanie wspierające codzienność i życie zwierząt. Tego typu hotele i budki mają też ogromny wymiar edukacyjny. Są bezpiecznym schronieniem i zachęcają do bytowania w komfortowych warunkach tak długo, jak to potrzebne. Z kolei my mamy możliwość poznania codziennego życia ptaków i owadów i ułatwiania im przebywania w przestrzeni miejskiej, w której zaczyna brakować dla nich naturalnych kryjówek. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dzieci – uczy przede wszystkim wrażliwości, empatii i delikatności w kontakcie z naturą.

  Poznaj naszą ofertę i wybierz domki dla ptaków i owadów, które będą pożyteczną dekoracją w Twoim ogrodzie!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane