Farby gruntujące

  Farby gruntujące pozwolą Ci odpowiednio przygotować powierzchnię do dalszych prac malarskich. Zdecydowanie ułatwiają malowanie ścian, sufitów i innych struktur. Ich użycie jest niezbędne, by na długo zachować trwałość i dobry wygląd pomalowanej powierzchni. Dobra baza to podstawa! W naszej ofercie znajdziesz farby takich marek jak Beckers, Dekoral, Dulux czy Śnieżka. Sprawdź i wybierz najlepszą bazę pod Twoją farbę.

  • Beckers Designer Primer Biały 10L farba akrylowa
   Beckers Designer Primer Biały 10L farba akrylowa
   93,99 zł
   9,40 zł/litr
  • Magnat Grunt Biały 2.5L farba lateksowa
   Magnat Grunt Biały 2.5L farba lateksowa
   42,99 zł
   8,60 zł/litr
  • Magnat Grunt Biały 10L farba lateksowa
   Magnat Grunt Biały 10L farba lateksowa
   119,00 zł
   11,90 zł/litr
  • Magnat Grunt Biały 5L farba lateksowa
   Magnat Grunt Biały 5L farba lateksowa
   67,99 zł
   13,60 zł/litr

  Farba gruntująca – co to jest i do czego służy

  Farba gruntująca, nazywana inaczej podkładową, to baza, której warto użyć przed rozpoczęciem właściwego malowania. Jako baza pod malowanie pozwala na wyrównanie i ujednolicenie powierzchni, którą ostatecznie pokryjesz farbą białą lub kolorową. Dzięki temu zagwarantujesz sobie większą przyczepność i lepsze krycie – bez konieczności nakładania wielu warstw farby. Dzięki produktom tego typu zmniejszysz też chłonność ścian, co pozwoli Ci rozprowadzić docelową farbę równomiernie – zużyjesz jej też mniej. Farba gruntująca ułatwia prace malarskie, dzięki czemu malowanie jest szybkie i przyjemne.

  Farba gruntująca – cena

  Beckers, Dekoral, Dulux czy Śnieżka to znani producenci, którzy proponują farby gruntujące. Cena różni się w zależności od producenta czy właściwości farby. Farby gruntujące to na pewno coś, na czym nie warto oszczędzać! Jeśli użyjesz odpowiedniej bazy to dobrze przygotujesz ścianę do dalszego malowania. Kolor będzie trwały, a ściana na długo zachowa swój dobry wygląd i właściwości estetyczne.

  Beckers, Dekoral, Dulux czy Śnieżka?

  Czym charakteryzują się produkty podkładowe tych znanych producentów? Łączą je te same cechy, które posiada większość farby tego typu. Farba gruntująca Śnieżka charakteryzuje się dobrą regulacją chłonności powierzchni oraz wyrównaniem podłoża. Idealnie sprawdza się do krycia poprzednich warstw malarskich, które znajdują się na ścianie. Podobnie działa farba gruntująca Dekoral. Z kolei farba gruntująca Dulux wyróżnia się bardzo dobrym stopniem krycia, co przekłada się na dużą wydajność środka przy małym zużyciu.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane