Farby tablicowe i magnetyczne

  Farby tablicowe i magnetyczne to idealny sposób, aby stworzyć kreatywną przestrzeń do zapisywania notatek, myśli lub listy rzeczy do zrobienia czy listy zakupów. Farba tablicowa to rodzaj dekoracyjnej farby, po której możesz pisać kredą. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w domu – w kuchni czy pokoju dziecięcym – jak i w przestrzeni biurowej i konferencyjnej. Ze względu na swój charakter jest bardzo odporna na zmywanie. Z kolei farba magnetyczna umożliwi Ci przyczepianie magnesów do ściany, dzięki czemu uzupełnisz notatki o dodatkowe elementy. Z tego powodu farby tablicowe i magnetyczne często stosowane są razem, ponieważ nawzajem się uzupełniają. W naszej ofercie znajdziesz również gotowe farby magnetyczno-tablicowe Primacol oraz Magnat. Wybierz najlepszy produkt dla siebie i ciesz się nową, kreatywną przestrzenią w domu lub w biurze. Sprawdź naszą ofertę i otwórz się na kreatywność! Proponujemy produkty wiodących producentów, takich jak Primacol czy farby magnetyczne Magnat. 

  • Brak danych

  Gdzie stosować farby tablicowe i magnetyczne 

  Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, farby tablicowe i magnetyczne znajdą zastosowanie w wielu miejscach – zarówno w domu, jak i w biurze. Tablicówka w domu może być stosowana w każdym pomieszczeniu, jednak najczęściej maluje się nią fragmenty ścian w kuchni, przedpokoju i pokoju dziecka. Farba tablicowa zamiast płytek w kuchni to coraz częściej wybierane rozwiązanie w nowoczesnych przestrzeniach kuchennych. Pozwala na zapisywanie przepisów, listy zakupów czy ważnych rzeczy do zrobienia lub przekazania bliskim. Dzięki temu zadbasz o dobrą organizację życia domowego i rodzinnego. Czarna farba tablicowa równie dobrze zaprezentuje się w przedpokoju i co najważniejsze – dobrze sprawdzi się jako miejsce do zapisywania ważnych rzeczy. 

  Tablicówka w pokoju dziecka to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Twojemu dziecku nie tylko na lepszą organizację (poprzez zapisanie na przykład planu lekcji czy pracy domowej do odrobienia), ale także wpłynie na kreatywność. Połącz farbę tablicową w pokoju dziecka z farbą magnetyczną, która za pomocą magnesów umożliwia umieszczanie na ścianie rysunków czy zapisków. U nas znajdziesz gotowe połączenie tych produktów w postaci farby magnetyczno-tablicowej. To rozwiązanie z pewnością spodoba się Twojemu dziecku, a magnetyczna ściana będzie miejscem, którego potencjał będzie z pewnością w pełni wykorzystany.  

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane