Farby do sprzętu AGD

  Farby do sprzętu AGD, obok zwykłych farb do ścian i sufitów czy farb do mebli, równie skutecznie odświeżą wnętrze Twojej kuchni. Dzięki nim nie tylko nadasz starym sprzętom nowy, estetyczny wygląd, ale również całkowicie odmienisz charakter wnętrza. Farby do sprzętu AGD zastosujesz na powierzchniach z aluminium, stali nierdzewnej, metalu lub plastiku – pomalujesz więc nimi zmywarkę, pralkę lub lodówkę. Sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepszą farbę do renowacji AGD dla siebie! 

  • V33 Renowacja Kuchnia Czarny 2L farba akrylowa
   V33 Renowacja Kuchnia Czarny 2L farba akrylowa
   179,00 zł
   89,50 zł/litr

  Renowacja AGD – czy to możliwe? 

  Oczywiście! Pomoże Ci w tym farba renowacyjna do AGD. Jeśli sprzęty w Twojej kuchni są sprawne, a Tobie po prostu znudził Ci się ich wygląd lub wymaga on już poprawienia, doskonałym pomysłem jest malowanie farbą do AGD. Kolory wybierzesz z tych proponowanych przez producentów, a Twoja kuchnia niewątpliwie na tym zyska. Farba do malowania lodówki nie musi być biała – sprawdź w naszym sklepie, ile wariantów kolorystycznych masz do wyboru. Jeśli wybierzesz kontrastowe kolory do sprzętów AGD, wprowadzisz nową energię do kuchni i kto wie – może zainspirujesz się do dalszych zmian? 

  Jak malować sprzęt AGD

  Producenci farb do sprzętów AGD proponują dwa rozwiązania. Jedno z nich to malowanie tradycyjne – wałkiem lub pędzlem, a drugi sposób to malowanie natryskowe lub w sprayu. Zazwyczaj podkład nie jest potrzebny, aby zastosować farbę do sprzętu AGD, jednak farba podkładowa gwarantuje, że ostateczna powłoka nie będzie odpryskiwać. Nie ma też potrzeby usuwania starych powłok malarskich – wystarczy odpowiednie przygotowanie powierzchni, czyli oczyszczenie, odtłuszczenie i osuszenie. Po nałożeniu liczby warstw wskazanych przez producenta, uzyskasz najlepszy efekt. Postaraj się, aby równomiernie rozłożyć farbę renowacyjną na powierzchni – wtedy uzyskasz najlepszy efekt.  

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane