Smycze dla psa

  Zapewnij swojemu pupilowi komfort podczas spacerów wybierając odpowiednie smycze dla psa. Wygodne zestawy spacerowe dla psa sprawią, że pies zyska swobodę i wolność podczas wędrówek. Smycze, obroże czy szelki to niezbędne elementy, gdy kompletujesz wyposażenie dla czworonoga. Dobierz akcesoria dopasowane do charakteru, temperamentu oraz wielkości psa. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na HIPPER.pl!

  • Smycz odblaskowa dla psa 120x1cm mix kolorów
   Smycz odblaskowa dla psa 120x1cm mix kolorów
   15,49 zł
  • Smycz skórzana 1,5x120cm mix kolorów
   Smycz skórzana 1,5x120cm mix kolorów
   38,49 zł
  • Smycz Flexi Standard XS linka 3m/8kg mix kolorów
   Smycz Flexi Standard XS linka 3m/8kg mix kolorów
   50,49 zł
  • Smycz Flexi Standard S linka 5m/12kg mix kolorów
   Smycz Flexi Standard S linka 5m/12kg mix kolorów
   55,49 zł
  • Smycz Flexi Standard M linka 5m/25kg mix kolorów
   Smycz Flexi Standard M linka 5m/25kg mix kolorów
   65,49 zł
  • Smycz Flexi Standard L linka 5m/50kg mix kolorów
   Smycz Flexi Standard L linka 5m/50kg mix kolorów
   85,99 zł
  • Smycz odblaskowa dla psa 120x1,5cm mix kolorów
   Smycz odblaskowa dla psa 120x1,5cm mix kolorów
   17,49 zł
  • Smycz odblaskowa dla psa w kostkę 120x1cm mix kolorów
   Smycz odblaskowa dla psa w kostkę 120x1cm mix kolorów
   18,99 zł
  • Smycz taśma Expert 150x1,5cm gładka
   Smycz taśma Expert 150x1,5cm gładka
   32,49 zł
  • Smycz regulowana taśma mix kolorów 100-200x2cm
   Smycz regulowana taśma mix kolorów 100-200x2cm
   41,49 zł
  • Smycz łańcuszkowa 4x110cm mix kolorów
   Smycz łańcuszkowa 4x110cm mix kolorów
   40,99 zł
  • Smycz łańcuszkowa 2x110cm mix kolorów
   Smycz łańcuszkowa 2x110cm mix kolorów
   32,49 zł
  • Smycz odblaskowa dla psa 120x1cm mix kolorów
   Smycz odblaskowa dla psa 120x1cm mix kolorów
   16,49 zł
  • Smycz ze skóry z taśmą odblaskową dla psa 120x1,5cm mix kolorów
   Smycz ze skóry z taśmą odblaskową dla psa 120x1,5cm mix kolorów
   33,99 zł
  • Smycz odblaskowa dla psa 120x1,6cm mix kolorów
   Smycz odblaskowa dla psa 120x1,6cm mix kolorów
   20,99 zł
  • Smycz nylonowa 1,5x120cm nitka odblaskowa mix kolorów
   Smycz nylonowa 1,5x120cm nitka odblaskowa mix kolorów
   19,99 zł
  • Smycz nylonowa 2x120cm nitka odblaskowa mix kolorów
   Smycz nylonowa 2x120cm nitka odblaskowa mix kolorów
   20,99 zł

  Rodzaje smyczy dla psa – którą wybrać?

  Przeglądając dostępne smycze dla psa, możesz czuć przytłoczenie mnóstwem wariantów z odmienną funkcjonalnością. Aby wybrać najlepszą smycz dla psów, należy zwrócić uwagę na materiał, przeznaczenie, konstrukcję, długość i nie tylko. Poznaj podstawowe rodzaje i wybierz idealną smycz dla swojego pupila.

  Do najpopularniejszych rozwiązań należą tradycyjne spacerowe smycze na prostej taśmie. Pozwalają na kontrolę zachowania czworonogów w prosty sposób, a także posiadają wygodne rączki do trzymania. Takie smycze dla psa idealnie sprawdzą się na krótkich miejskich spacerach i w otoczeniu nowych dla zwierzęcia bodźców. Praktyczną propozycją będą smycze regulowane wyróżniające się możliwością przepinania karabińczyka. Umożliwiają one dopasowanie długości smyczy w zależności od okoliczności. Przydadzą się zarówno w lesie, parku, jak i podczas miejskich spacerów. W ofercie mamy smycze o długości regulowanej od 100 do 200 cm.

  Trochę więcej wolności pupilom zapewni smycz flexi z linką. Wyposażono ją w specjalny mechanizm do regulacji długości linki. W naszym sklepie znajdziesz smycze automatyczne z linkami o długościach od 3 do 5 metrów. To świetne rozwiązanie do otwartych przestrzeni, w których pies czuje się swobodnie. Tam można postawić na mechaniczne dopasowywanie długości. Kiedy okoliczności tego wymagają, smycze flexi można zablokować i prowadzić psa na krótkiej smyczy. Wybierając smycz dla psa flexi, warto pamiętać o dopasowaniu jej do wagi psa. Wśród dostępnych rozmiarów na stronie znajdziesz: XS, S, M i L. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w smycz dla silniejszego psa, przejrzyj smycze łańcuszkowe.

  Najlepsze smycze dla psa

  Czym kierować się w wyborze smyczy dla psa? Kompletując wygodne i funkcjonalne zestawy spacerowe dla psa, zwróć uwagę przede wszystkim na potrzeby swojego czworonoga. Dobierz odpowiednie smycze dla psa do jego charakteru, zachowania na spacerze czy reaktywności. Pamiętaj, że priorytetem jego bezpieczeństwo pupila. Wybierając smycz, dopasuj ją również do obroży lub szelek.

  Rasy psów różnią się nie tylko wielkością, ale również temperamentem, aktywnością czy przyzwyczajeniami. Małe psy wcale nie oznaczają spokoju na spacerze, a wręcz przeciwnie – potrafią być energiczne i wymagają dużej kontroli. Nie są jednak aż tak silne, by urwać się ze smyczy. Dlatego kupując smycz dla małego psa możesz wybrać coś lekkiego. Producenci stworzyli smycze dla mniejszych czworonogów w rozmiarach XS i S. Większe psy to zazwyczaj większa siła i często trudniejsza kontrola na spacerach. Dobierając smycz dla dużego psa, postaw na mocne materiały, solidne linki i grube taśmy. Takie smycze z pewnością ułatwią prowadzenie pupila podczas wędrówek.

  Jeśli często spacerujesz z psem po zmroku, zaopatrz się w praktyczne smycze odblaskowe. Zapewnią one bezpieczeństwo nie tylko pupilowi, ale także Tobie. Dzięki smyczy z odblaskową nitką bez trudu będziecie widoczni na drodze.

  Mocna smycz dla psa

  Kiedy przydatna jest wytrzymalsza smycz? Solidne wykonanie sprawdza się przede wszystkim, gdy Twój energiczny pies potrzebuje dużo uwagi. Mocniejsze smycze dla psa to świetne rozwiązanie podczas dłuższych wędrówek, podróży oraz wspólnego biegania. Porządna smycz to dobre wyjście również podczas szkolenia z behawiorystą, nauki chodzenia przy nodze czy nowych komend.

  Dzięki odpowiednim akcesoriom, psy na smyczy będą czuły się szczęśliwe i bezpieczne. Zadbaj o swoich czworonogów razem z HIPPER.pl!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane