Świeczniki świąteczne

  Wyjątkową dekoracją okien, stołów i innych miejsc w domu na święta są świeczniki świąteczne. To jedne z pierwszych zwiastunów Bożego Narodzenia – są symbolem oczekiwania na ten wyjątkowy, świąteczny czas. Świeczniki świąteczne rozświetlają domy i mieszkania przez cały grudzień aż do dnia Wigilii, kiedy możemy usiąść do stołu z najbliższymi i cieszyć się tą długą wyczekiwaną chwilą w gronie najbliższych.

  • Świecznik adwentowy 7 lampek
   Świecznik adwentowy 7 lampek
   69,99 zł
  • Świecznik adwentowy biało-złoty 5 lampek
   Świecznik adwentowy biało-złoty 5 lampek
   76,99 zł
  • Świecznik adwentowy czerwony 7 LED 13 cm
   Świecznik adwentowy czerwony 7 LED 13 cm
   19,99 zł
  • Świecznik adwentowy biały 7 LED 13 cm
   Świecznik adwentowy biały 7 LED 13 cm
   19,99 zł
  • Świecznik adwentowy 10 LED korona
   Świecznik adwentowy 10 LED korona
   64,99 zł
  • Świecznik adwentowy 7 lampek drewniany naturalny
   Świecznik adwentowy 7 lampek drewniany naturalny
   81,99 zł
  • Świecznik adwentowy 7 lampek drewniany biały
   Świecznik adwentowy 7 lampek drewniany biały
   81,99 zł

  Świeczniki świąteczne z lampkami

  Jeśli chcesz wypełnić domową przestrzeń subtelnym, miękkim światłem i odliczać dni do Wigilii – w Twoim domu nie może ich zabraknąć! Świąteczne świeczniki to klasyczna dekoracja, która wciąż jest chętnie wybierana jako jeden z elementów świątecznego wystroju. Najczęściej stawiane na parapetach, gdzie rozświetlają okno i wypełniają całe pomieszczenie ciepłym światłem, które świetnie kontrastuje z zimową aurą za oknem. Z tego powodu tak chętnie wybieramy świeczniki świąteczne na okno, podobnie jak inne ozdoby świąteczne LED. Cenimy je za ciepłe i miękkie światło oraz przytulną atmosferę, jaką wokół siebie roztaczają. Świecznik świąteczny na okno to chętnie wybierana ozdoba nie tylko przez miłośników Bożego Narodzenia, ale także osób, które po prostu doceniają ciepło i piękno świątecznych światełek.

  Wśród dostępnych wariantów do wyboru masz świąteczne świeczniki na baterie lub podłączane do prądu. Dzięki wykorzystaniu technologii LED, jest to ozdoba energooszczędna przy zachowaniu dobrego poziomu oświetlenia. To sprawia, że świeczniki świąteczne mogą być używane także przy dzieciach czy domowych pupilach, ponieważ są w pełni bezpieczne i nie istnieje ryzyko poparzenia lub wystąpienia innych nieprzewidzianych sytuacji, jak w przypadku tradycyjnych świeczników ze zwykłymi świecami.

  Zadbaj o świąteczny klimat z naszymi świecznikami!

  Świeczniki świąteczne najczęściej występują w kolorze białym, z dodatkiem elementów drewnianych, złotych, srebrnych lub zielonych. Dzięki temu świetnie wpisują się w świąteczny klimat oraz uzupełniają aranżację pomieszczenia przygotowanego na święta. Dodatkowo te wykonane z drewna znakomicie odnajdą się w we wnętrzach nawiązujących do natury, np. urządzonych w stylu rustykalnym, skandynawskim czy boho.

  Dzięki delikatnym zdobieniom, lekkości konstrukcji oraz subtelnemu oświetleniu otoczenia, świeczniki świąteczne są często wybierane także jako ozdoba stołu. To sprawia, że mogą zdobić nie tylko stół wigilijny podczas świątecznego obiadu czy kolacji wigilijnej, ale także podczas kolejnych spokojnych dni Bożego Narodzenia. Świeczniki świąteczne na stół nie zajmują wiele miejsca, a wspaniale uzupełniają dekorację stołu, nawiązując do innych świątecznych elementów – eleganckiego obrusa, ozdób z jemioły czy innych naturalnych stroików.

  Poznaj naszą ofertę i rozświetl swój dom na święta, nawiązując do tradycji i klasycznych rozwiązań, które nie wychodzą z mody.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane