Choinki sztuczne

  W naszej świątecznej ofercie choinki sztuczne zajmują ważne miejsce. Ponieważ to właśnie najczęściej wokół choinki kreuje się całą świąteczną aranżację, zadbaliśmy o to, by duży wybór choinek ułatwił Ci podjęcie decyzji. W naszym katalogu znajdziesz choinki zielone i przyprószone śniegiem oraz klasyczne i opadające choinki w rozmiarze od 50 do aż 220 cm. Mamy nadzieję, że dzięki temu z łatwością znajdziesz idealną dekorację bożonarodzeniową, która wypełni Twoją domową przestrzeń radosnym oczekiwaniem na nadchodzące święta.

  • Choinka na pniu 150 cm Sonic
   Choinka na pniu 150 cm Sonic
   139,00 zł
  • Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 120cm Planta
   Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 120cm Planta
   209,00 zł
  • Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 150cm Planta
   Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 150cm Planta
   289,00 zł
  • Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 180cm Planta
   Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 180cm Planta
   379,00 zł
  • Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 220cm Planta
   Choinka sztuczna sosna lux ośnieżona 220cm Planta
   499,00 zł
  • Choinka sztuczna świerk diamentowy na pniu 120cm Planta
   Choinka sztuczna świerk diamentowy na pniu 120cm Planta
   149,00 zł
  • Choinka sztuczna świerk diamentowy na pniu 160cm Planta
   Choinka sztuczna świerk diamentowy na pniu 160cm Planta
   199,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 100cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 100cm Planta
   119,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 140cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 140cm Planta
   169,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 180cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 180cm Planta
   259,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 210cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu zielona 210cm Planta
   359,00 zł
  • Choinka sztuczna 50cm Planta
   Choinka sztuczna 50cm Planta
   49,99 zł
  • Choinka sztuczna sosna lux 150cm Planta
   Choinka sztuczna sosna lux 150cm Planta
   199,00 zł
  • Choinka sztuczna sosna lux 180cm Planta
   Choinka sztuczna sosna lux 180cm Planta
   299,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 100cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 100cm Planta
   169,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 140cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 140cm Planta
   279,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 180cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 180cm Planta
   329,00 zł
  • Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 210cm Planta
   Choinka sztuczna opadająca na pniu śnieżona 210cm Planta
   459,00 zł
  • Choinka na pniu 180 cm Sonic
   Choinka na pniu 180 cm Sonic
   179,00 zł
  • Choinka na pniu 120 cm Sonic
   Choinka na pniu 120 cm Sonic
   109,00 zł

  Dlaczego warto wybrać sztuczne choinki?

  Nie pachną lasem, ale na tym kończą się ich wady. Choinki sztuczne cieszą się niesłabnącą popularnością i z każdym kolejnym sezonem ich wybór na rynku jest coraz większy. Wyglądem do złudzenia przypominają żywe drzewka, z tą różnicą, że nie gubią igieł i służą nam przez wiele lat. Możne je łatwo przechować, a po wyciągnięciu na zbliżające się święta są od razu gotowe do przystrojenia. Jeśli w świątecznej gorączce chcesz mieć jeden punkt odhaczony, sztuczne choinki będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Gdy przychodzi czas ubierania drzewka, wystarczy je wyciągnąć, znaleźć idealne ozdoby i na przykład poprosić dzieci o jego dekorację. Będzie to dla nich niesamowita frajda, a dla Ciebie ulga, że jeden świąteczny temat jest już załatwiony. Oraz oczywiście najważniejsze – nic tak dobrze nie wprowadzi Cię w świąteczny nastrój, jak pięknie przyozdobione drzewko. Co więcej, trwałe sztuczne choinki posłużą Ci przez wiele lat, dekorując Twój dom na te i każde kolejne święta Bożego Narodzenia. Istnieje wiele powodów, dla których klienci decydują się na choinki sztuczne zamiast żywych, jednak oszczędność, łatwe przechowywanie i ozdabianie oraz brak wszędobylskich igieł należą do tych najczęściej podawanych.

  Rodzaje sztucznych choinek w naszym asortymencie

  Dzięki szerokiej ofercie świątecznych drzewek, na pewno znajdziesz idealne sztuczne choinki do mieszkania. Zadbaliśmy o to, żeby w naszym asortymencie znalazły się drzewka różnego rodzaju, aby ułatwić Ci wybór wymarzonej choinki, która przy okazji będzie znakomitym uzupełnieniem świątecznej aranżacji. Do wyboru masz małe sztuczne choinki oraz większe modele, które będą pięknie wypełniać Twoje wnętrza świąteczną aurą. Jednymi z chętniej wybieranych modeli są choinki sztuczne 180 cm, których optymalna wysokość pozwala na umieszczenie ich w większości wnętrz.

  Niezależnie od rozmiaru, proponowane przez nas sztuczne choinki jak żywe oddają klimat świąt i co więcej, będą to robić przez wiele kolejnych lat. W naszej ofercie znajdziesz choinki sztuczne wzorowane na drzewkach świerku i sosny – dwóch najchętniej wybieranych żywych egzemplarzy, które zdobią domy i mieszkania na święta. Do wyboru masz drzewka całkowicie zielone, w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach zieleni, oraz choinki sztuczne ośnieżone. Są bardziej lub mniej bielone, dzięki czemu łatwo znajdziesz odpowiednie drzewko dla siebie. Choinki sztuczne masz do wyboru w przedziale od 50 do 220 cm.

  Malutka sztuczna choinka będzie piękną dekoracją kominka, stołu lub komody. Do jej przyozdobienia wystarczy dosłownie kilka malutkich bombek, zawieszek i niewielkie lampki choinkowe. W kilka chwil stworzysz idealną świąteczną dekorację, zwłaszcza gdy nie masz miejsca na dużą choinkę. Wśród klasycznych wysokich drzewek, uwagę zwracają choinki o mocno zagęszczonym igliwiu, które do złudzenia przypomina to prawdziwe. Dzięki tak dużemu zagęszczeniu, choinka prezentuje się bardzo okazale nawet po podświetleniu jedynie małymi lampkami i przyozdobieniu drobnymi ozdobami.

  Ciekawą i wciąż zyskującą popularność propozycją producentów sztucznych drzewek są choinki sztuczne na pniu. Dzięki umieszczeniu ich na pniu, nie zajmują wiele miejsca, przy czym prezentują się bardzo elegancko i efektownie. To znakomita propozycja do mniejszych pomieszczeń, gdzie liczy się przemyślane zagospodarowanie każdego fragmentu przestrzeni. Świetnie sprawdzą się także we wnętrzach minimalistycznych, wprowadzając do nich delikatny, ale widoczny akcent świąteczny. Mogą stać na podłodze lub niskim stoliku – w każdym miejscu prezentują się tak samo dobrze. Choinki sztuczne na pniu występują najczęściej w dwóch wariantach ułożenia gałązek – klasyczne, ułożone pionowo lub wygięte lekko ku górze, oraz opadające, których gałęzie skierowane są w dół. Te ostatnie zajmują najmniej miejsca w pokoju, prezentując się równie pięknie – zwłaszcza, kiedy są subtelnie podświetlone lampkami choinkowymi.  

  Jak wybrać idealną sztuczną choinkę?

  Wybierając sztuczną choinkę zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów, takich jak wielkość pomieszczenia, w którym ma stać drzewko oraz stabilność – szczególnie ważną w przypadku posiadania dzieci i domowych pupili. Rozmiar pomieszczenia determinuje wybór drzewka odpowiedniej wysokości. Biorąc to pod uwagę, dobierzesz choinkę, która zajmie odpowiednią ilość miejsca w pokoju oraz wyraźnie, ale z umiarem uzupełni świąteczną aranżację. Na przykład duża choinka o wysokości 220 cm nie będzie dobrym wyborem do małego pokoju. W takim przypadku dużo lepiej sprawdzi się malutka sztuczna choinka, którą można ustawić na parapecie, komodzie czy półce. Taki świąteczny akcent znakomicie wkomponuje się w małą przestrzeń, nie przytłaczając i nie powodując trudności w poruszaniu się po pokoju.

  Stając przed wyborem najlepszej choinki do swojego domu, zastanów się , jakiego efektu dekoracyjnego oczekujesz. Czy choinka ma jak najlepiej imitować żywe zielone drzewko, a może chcesz, aby wyglądała jak przyprószona śniegiem? Czy bombki, ozdoby i dekoracje, które już posiadasz, a może dopiero planujesz kupić, będą pasowały do nowego drzewka? Pamiętaj, że choinka prezentuje się najpiękniej, gdy jej poszczególne elementy dobrze się ze sobą komponują i tworzą spójną całość. Mając na uwadze te kwestie, na pewno wybierzesz idealne drzewko na te i każde kolejne święta Bożego Narodzenia.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane