Włoskie płyny i żele do prania

  Jeśli szukasz niezawodnego i pachnącego środka piorącego, wybierz włoskie płyny i żele do prania! Skutecznie walczą z zabrudzeniami, a także zapobiegają blaknięciu kolorów. W naszej ofercie znajdziesz środki przeznaczone do białego oraz kolorowego prania. Przydatne włoskie płyny i żele do prania odświeżają ubrania nadając im piękny zapach. Ich skoncentrowana formuła gwarantuje niesamowitą wydajność, a trwały zapach długo utrzymujące się uczucie czystości i świeżości.

  • Felce Azzurra płyn do prania 1,595l Active Color
   Felce Azzurra płyn do prania 1,595l Active Color
   27,49 zł
   17,21 zł/litr
  • Felce Azzurra płyn do prania 1,595l Aleppo Soap
   Felce Azzurra płyn do prania 1,595l Aleppo Soap
   27,49 zł
   17,21 zł/litr
  • Felce Azzurra płyn do prania 1,595l Original
   Felce Azzurra płyn do prania 1,595l Original
   27,49 zł
   17,21 zł/litr
  • Dash żel do prania 990ml Clean Intense 18 prań
   Dash żel do prania 990ml Clean Intense 18 prań
   16,99 zł
   17,16 zł/litr

  Włoskie płyny do prania gwarancją skuteczności

  Włoskie płyny do prania cieszą się rosnącą popularnością nie tylko na polskim rynku. To zasługa przede wszystkim pięknych zapachów, które wypełnią Twoją szafę trwałymi zapachami o energetyzujących lub – wręcz przeciwnie – odprężającymi aromatami. Długo utrzymujący się na ubraniach zapach sprawia, że uczucie świeżości i czystości będzie towarzyszyć Ci każdego dnia.

  Dzięki niezawodnej formule i docenianej na całym świecie włoskiej recepturze, włoskie płyny do prania są chętnie wybierane do codziennej pielęgnacji ubrań. Dzięki temu, że wnikają głęboko we włókna tkanin są skuteczne w działaniu, znakomicie eliminują zabrudzenia oraz dbają o ubrania i domowe tekstylia podczas każdego prania. Dzięki nim w końcu nie musisz martwić się o swoje ubrania nawet mimo wielokrotnego prania. Skoncentrowane formuły środków Felce Azzurra wpływają nie tylko na skuteczność i trwałość zapachu, ale także wyjątkową wydajność przy zachowaniu najwyższej jakości.

  Płyn do prania włoski zapewni oryginalny zapach prosto ze słonecznej Italii

  Trwałość zapachów Felce Azzurra jest zasługą długoletniego doświadczenia marki zaczerpniętego z domu perfumeryjnego, w którym powstał pomysł na jej stworzenie. Dzięki temu włoskie płyny do prania Felce Azzurra wyróżniają się wśród innych środków piorących niepowtarzalnymi i trwałymi zapachami, które przez długi czas utrzymują się na wypranych tekstyliach i w całym domu. Inspiracje prosto z włoskiego domu perfumeryjnego przyczyniły się do stworzenia unikalnych kompozycji zapachowych, które wpływają na zmysły i emocje.

  Klasyczny zapach Felce Azzurra i płyn do prania to połącznie idealne! Aromat doceniany za swoją wyjątkowość stał się punktem wyjścia dla sukcesu marki i przyczyną jej dalszego rozwoju. Ta niepowtarzalna kompozycja 100 zapachów do tej pory urzeka swoją unikalnością i sprawia, że jest jednym z najbardziej pożądanych zapachów w całej gamie aromatów Felce Azzurra. Płyn do prania o klasycznym zapachu to idealna propozycja dla tych, którzy lubią się wyróżniać i każdego dnia otaczać pięknymi, wyjątkowymi aromatami.

  W katalogu naszych produktów znajdziesz także płyn do prania włoski o zapachu mydła Aleppo i inne urzekające aromaty inspirowane Włochami.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane