Rękawice do mycia naczyń

  Zapewnij sobie skuteczną ochronę skóry dłoni, wybierając sprawdzone rękawice do mycia naczyń! Chronią one delikatną skórę przed długotrwałym kontaktem z wodą i detergentami, które wpływają niekorzystnie na kondycję Twoich dłoni. To tak samo ważny element zmywania, jak dobry płyn do mycia naczyń i odpowiednia gąbka. Sprawdź nasze rękawice do zmywania Vileda i Stella – dostępne w rozmiarach S, M i L i otocz szczególną troską swoje dłonie podczas zmywania i innych prac domowych.

  • Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar S Stella
   Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar S Stella
   14,89 zł
  • Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar L
   Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar L
   14,89 zł
  • Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar M Stella
   Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar M Stella
   16,49 zł
  • Rękawice Vileda Universal "L"
   Rękawice Vileda Universal "L"
   7,99 zł
  • Rękawice Vileda Universal "M"
   Rękawice Vileda Universal "M"
   7,99 zł
  • Rękawice Vileda Universal "S"
   Rękawice Vileda Universal "S"
   7,99 zł
  • Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar L / 9
   Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar L / 9
   8,49 zł
  • Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar M / 8
   Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar M / 8
   8,49 zł

  Wygodne i elastyczne rękawice do mycia naczyń

  Mycie naczyń należy do obowiązków domowych, których nie sposób uniknąć. Nawet posiadacze zmywarek muszą od czasu do czasu mierzyć z myciem mocno zabrudzonych naczyń lub garnków i patelni, których nie można czyścić w zmywarce. Jednak niezależnie od tego, jak często myjesz naczynia, na pewno warto zaopatrzyć się w praktyczne rękawice do mycia naczyń. Dzięki nim zadbasz o skórę swoich dłoni, chroniąc je przed szkodliwym wpływem wody i detergentów takich jak płyny do naczyń, mleczka czyszczące i inne środki chemiczne stosowane w kuchni.

  Wybierając rękawice do zmywania naczyń zwróć uwagę na to, aby dobrze przylegały do dłoni, dzięki czemu zapewnisz sobie maksymalny komfort i wygodę podczas zmywania. Dobrym wyborem będzie wyprofilowany model, który nie tylko ułatwi ich zakładanie, ale także zapewni doskonałe dopasowanie do dłoni. W naszym sklepie znajdziesz rękawice gumowe do zmywania w rozmiarach od S, M i L, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni rozmiar do swoich dłoni. Do wyboru masz różne modele wielokrotnego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie zmywanie naczyń! Oprócz ochrony dłoni, rękawice do mycia naczyń zapewniają pewny chwyt, co znacznie ułatwia zmywanie i przenoszenie mokrych naczyń ze zlewu na suszarkę bez ryzyka wyślizgnięcia, rozbicia czy obicia krawędzi zastawy stołowej.

  Rękawiczki do mycia naczyń posłużą Ci nie tylko podczas zmywania, ale także innych prac domowych. Szczególnie takich, które wymagają kontaktu z detergentami i długotrwałej ekspozycji na wodę (np. mycie podłóg, zmywanie powierzchni, mycie luster i okien). Poznaj naszą ofertę i znajdź rękawiczki, które ułatwią Ci wiele obowiązków domowych!

  Rękawice do zmywania naczyń dla alergików

  Skóra osoby ze skłonnościami do różnego rodzaju alergii i uczuleń jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie środków zawartych w chemii gospodarczej. Dlatego dla alergików rękawice do mycia naczyń to absolutny must-have w kuchni i nie tylko! Skutecznie ograniczają one kontakt nie tylko z detergentami, ale także potencjalnymi alergenami, dzięki czemu dłonie są odpowiednio chronione i mniej narażone na zmiany skórne, w tym nadmierne przesuszanie, świąd czy różnego rodzaju wysypki.

  Rękawice do mycia naczyń należą do jednych z niezbędnych akcesoriów domowych, którzy nie może zabraknąć także w Twojej kuchni czy łazience. Poznaj naszą ofertę i znajdź rękawiczki, które staną się nieodłączną częścią zmywania i innych prac domowych w Twoim domu.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane