Rękawice do sprzątania

  Jednym z ważniejszych akcesoriów podczas wykonywania obowiązków domowych są rękawice do sprzątania. Delikatna skóra dłoni źle znosi długotrwały kontakt z wodą i detergentami. Te ostatnie mogą wywoływać reakcje alergiczne a nawet poparzenia. Aby uchronić swoje dłonie, stosuj rękawiczki do sprzątania – najlepiej wielokrotnego użytku, by jednocześnie dbać o środowisko, ograniczając liczbę produkowanych odpadów. Ofertę rękawic do sprzątania dostosowaliśmy do Twoich potrzeb i wymagań. Zobacz dostępne w naszym sklepie rękawice Vileda i Anna Zaradna.

  • Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar S Stella
   Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar S Stella
   14,89 zł
  • Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar L
   Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar L
   14,89 zł
  • Rękawice winylowe 20 szt. Anna Zaradna
   Rękawice winylowe 20 szt. Anna Zaradna
   21,99 zł
  • Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar M Stella
   Rękawice kuchenne lawendowe rozmiar M Stella
   16,49 zł
  • Rękawice Vileda Universal "L"
   Rękawice Vileda Universal "L"
   7,99 zł
  • Rękawice Vileda Universal "M"
   Rękawice Vileda Universal "M"
   7,99 zł
  • Rękawice Vileda Universal "S"
   Rękawice Vileda Universal "S"
   7,99 zł
  • Rękawice gumowe rozmiar L Stella
   Rękawice gumowe rozmiar L Stella
   3,89 zł
  • Rękawice gumowe rozmiar M Stella
   Rękawice gumowe rozmiar M Stella
   3,89 zł
  • Rękawice antyalergiczne rozmiar L Stella
   Rękawice antyalergiczne rozmiar L Stella
   15,59 zł
  • Rękawice antyalergiczne rozmiar M Stella
   Rękawice antyalergiczne rozmiar M Stella
   15,49 zł
  • Rękawice antyalergiczne rozmiar S Stella
   Rękawice antyalergiczne rozmiar S Stella
   15,59 zł
  • Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar L / 9
   Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar L / 9
   8,49 zł
  • Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar M / 8
   Rękawice Vileda Extra Sensation Rozmiar M / 8
   8,49 zł
  • Rękawice kolorowe pachnące rozmiar S Anna Zaradna
   Rękawice kolorowe pachnące rozmiar S Anna Zaradna
   9,99 zł
  • Rękawice gumowe rozmiar L Anna Zaradna
   Rękawice gumowe rozmiar L Anna Zaradna
   6,79 zł
  • Rękawice gumowe rozmiar M Anna Zaradna
   Rękawice gumowe rozmiar M Anna Zaradna
   6,79 zł
  • Rękawice gumowe rozmiar S Anna Zaradna
   Rękawice gumowe rozmiar S Anna Zaradna
   6,79 zł
  • Rękawice aloesowe rozmiar L Stella
   Rękawice aloesowe rozmiar L Stella
   11,29 zł
  • Rękawice aloesowe rozmiar M Stella
   Rękawice aloesowe rozmiar M Stella
   11,29 zł
  • Rękawice aloesowe rozmiar S Stella
   Rękawice aloesowe rozmiar S Stella
   11,29 zł
  • Rękawice uniwersalne 10 szt. Stella
   Rękawice uniwersalne 10 szt. Stella
   13,59 zł

  Rodzaje rękawic do sprzątania

  Wśród domowego niezbędnika sprzątania nie powinno zabraknąć akcesoriów, które chronią delikatną skórę dłoni przed podrażnieniami i przykrymi konsekwencjami zdrowotnymi. Silne środki czystości mogą wywołać reakcje alergiczne, a nawet poparzenia, dlatego warto chronić skórę dłoni przed ich działaniem. W tej roli idealnie sprawdzą się rękawice do sprzątania, które oprócz skutecznej ochrony zapewniają mocny, stabilny chwyt oraz wysoką wyczuwalność pod względem dotyku. Dzięki temu korzystanie z rękawic jest bardzo wygodne w każdej sytuacji, niezależnie od sprzątanej powierzchni czy podejmowanych prac.

  Rękawiczki do sprzątania najłatwiej podzielić z uwzględnieniem materiału, z którego są wykonane. Do najpopularniejszych materiałów należą guma, lateks oraz kauczuk. Rękawice gumowe do sprzątania to zdecydowanie najpopularniejszy wybór do wielu domów. Są miękkie, elastyczne i odporne na uszkodzenia, co ma kluczowe znaczenie podczas wykonywania domowych obowiązków różnego rodzaju. Dzięki swoim właściwościom są wielorazowego użytku, dzięki czemu przez długi czas posłużą Ci przy wielu pracach domowych. W naszej ofercie znajdziesz także jednorazowe rękawice winylowe do sprzątania, które znakomicie sprawdzą się w każdej sytuacji.

  A jeśli masz uczulenie na lateks lub inne materiały używane do produkcji rękawic, dobrym wyborem dla Ciebie będą rękawiczki do sprzątania dla alergików. Wykonane są z materiałów imitujących najpopularniejsze tworzywa wykorzystywane do produkcji rękawic i nie powodujących podrażnień.

  Jeśli sprzątając często zanurzasz dłonie w głębokiej wodzie, postaw na długie rękawice do sprzątania z mankietami, które jeszcze lepiej ochronią skórę przed bezpośrednim kontaktem z wodą i detergentami.

  Rękawiczki do sprzątania dostępne w naszym sklepie występują w rozmiarach od S do L, dzięki czemu łatwo znajdziesz idealny rozmiar dla siebie. Poznaj naszą ofertę i zadbaj o skórę swoich dłoni tak, jak na to zasługuje!

  Jak wybrać odpowiednie rękawiczki do sprzątania?

  Wybierając rękawice do sprzątania przede wszystkim zwróć uwagę na materiał, z którego są wykonane – szczególnie, gdy należysz do osób ze skłonnościami do alergii. Dobierz właściwy rozmiar, dzięki czemu będą dobrze leżały na dłoniach, ułatwiając tym samym prace i precyzyjne podnoszenie przedmiotów. Niektóre modele wyposażone są w specjalnie tłoczoną powierzchnię, która dodatkowo ułatwia chwytliwość. Jeśli zależy Ci właśnie na tej właściwości, poszukaj wśród naszych produktów rękawic z moletowaną powierzchnią w wewnętrznej części roboczej.

  Dobre rękawiczki do sprzątania powinny być wykonane z materiału, które Cię nie uczula, najlepiej wielorazowego użytku, odpowiedniej długości, trwałe i wytrzymałe oraz o zwiększonej chwytliwości. Z pewnością docenisz je nie tylko podczas codziennych, ale także większych porządków.

  Szeroki wybór długości, kolorów, materiałów a nawet zapachów sprawia, że na pewno z łatwością znajdziesz idealne rękawiczki gumowe do sprzątania, które pomogą Ci w wielu domowych pracach. Poznaj nasze propozycje i wybierz coś dla siebie!

  Jak używać rękawiczek do sprzątania?

  Rękawice do sprzątania mogą być jednorazowe lub wielokrotnego użytku. Jednorazowe – jak sama nazwa wskazuje, mogą być użyte tylko raz, a następnie powinny zostać zutylizowane. Dla miłośników bardziej ekologicznych rozwiązań, powstały modele wielokrotnego użytku, które dzięki swojej solidnej konstrukcji i użyciu wytrzymałych materiałów, posłużą Ci także przy wielu kolejnych pracach domowych. Po zakończeniu sprzątania wystarczy zadbać o ich oczyszczenie i odpowiednie wysuszenie. Powieś je pionowo, na sznurze do suszenia prania lub suszarce. Pamiętaj, aby po zakończeniu prac i ściągnięciu rękawic, dokładnie umyć dłonie i nawilżyć je kremem.

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane