Proszki do prania

  Postaw na niezawodne proszki do prania i każdego dnia ciesz się czystością i świeżością wypranych ubrań! Dostępna w naszej ofercie niemiecka chemia gospodarcza wyróżnia się nie tylko dużą popularnością, ale także szczególnym uznaniem za wysoką jakość i skuteczność działania. To właśnie u nas znajdziesz proszki do prania takich marek jak Kuschelweich, Sunil, Waschkonig, Ariel, Herr Klee i Dr. Beckmann. Poznaj naszą ofertę i postaw na niemiecką jakość!

  • Waschkonig proszek do firan Gardien
   Waschkonig proszek do firan Gardien
   12,99 zł
   21,64 zł/kg
  • Kuschelweich proszek do prania Sommerwind 5,5kg 100 prań
   Kuschelweich proszek do prania Sommerwind 5,5kg 100 prań
   83,99 zł
   15,20 zł/kg
  • Kuschelweich proszek do prania Glucksmoment 5,5kg 100 prań
   Kuschelweich proszek do prania Glucksmoment 5,5kg 100 prań
   83,99 zł
   15,20 zł/kg
  • Sunil proszek do prania 1,215kg Universal 19 prań
   Sunil proszek do prania 1,215kg Universal 19 prań
   19,99 zł
   16,45 zł/kg
  • Sunil proszek do prania 1,215kg 2w1 19 prań
   Sunil proszek do prania 1,215kg 2w1 19 prań
   19,99 zł
   16,45 zł/kg
  • Ariel A+ proszek do prania 4,5kg 75W Fresh Flowers
   Ariel A+ proszek do prania 4,5kg 75W Fresh Flowers
   59,99 zł
   13,32 zł/kg
  • Dr Beckmann Proszek do firan Gardinen 3x40g
   Dr Beckmann Proszek do firan Gardinen 3x40g
   9,99 zł
   83,25 zł/kg
  • Waschkonig proszek do prania A50 Universal
   Waschkonig proszek do prania A50 Universal
   0,99 zł
   11,93 zł/kg
  • Herr Klee Universal proszek do prania 5 kg folia
   Herr Klee Universal proszek do prania 5 kg folia
   19,99 zł
   4,00 zł/kg

  Niemieckie proszki do prania ubrań

  Niemiecka chemia do prania cieszy się dużą popularnością nie tylko u nas, ale także na całym świecie. To dzięki wysokiej jakości, wyjątkowej skuteczności w działaniu i znakomicie dopracowanym recepturom, środki do prania zza naszej zachodniej granicy są tak chętnie wybierane w wielu europejskich domach. Wyróżnia je także trwały, świeży zapach, który przez wiele dni, a nawet tygodni, wypełnia domy i mieszkania. Niemiecka jakość znana jest globalnie i od wielu lat cieszy się uznaniem odbiorców w różnych gałęziach przemysłu, w tym także chemii gospodarczej.

  W naszej ofercie znajdziesz uznane niemieckie proszki do prania, żele do prania i wiele innych produktów ułatwiających codzienne pranie. Poznaj bliżej niemiecką chemię do prania i spraw, by świeżość i piękny zapach ubrań towarzyszyły Ci każdego dnia!

  Proszki do prania kolorowych i białych rzeczy

  Mimo dostępności na rynku wielu alternatyw, proszki do prania cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Wielu odbiorców uważa wręcz, że jedynie dobry proszek jest w stanie doprać największe zabrudzenia i pozbyć się najbardziej uporczywych plam. W większych opakowaniach to też wydajne i dość budżetowe rozwiązanie, które zapewni Ci wiele prań przez długi czas. Tani proszek do prania nie odbiega działaniem od droższych środków piorących, jeśli tylko przestrzegasz informacji na opakowaniu i wybierasz odpowiedni program do prania tkanin. Większość proszków działa w szerokim zakresie temperatur, dzięki czemu bez trudu wypierzesz większość swoich ubrań tym samym środkiem. Dobierz odpowiednią ilość proszku do poziomu zabrudzeń i ciesz się sprawdzoną skutecznością niemieckich proszków do prania dostępnych w naszym sklepie!

  Do wyboru masz proszki do prania kolorowych ubrań i białych tkanin, a nawet takie z konkretnym przeznaczeniem – np. proszek do prania firan. Dzięki temu dobierzesz najlepszy proszek do prania do swoich potrzeb i sprawisz, że każde pranie będzie przyjemnością, a zapach świeżości będzie roznosił się po całym mieszkaniu przez wiele dni.

  Poznaj naszą ofertę i zdecyduj, która marka proszku do prania będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

  Wartozobaczyć

  Ostatniooglądane