Sznurki i linki na pranie

  Poznaj sposoby na oszczędność miejsca i wybierz praktyczne linki na pranie! Dzięki nim suszenie prania będzie możliwe nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na świeżym powietrzu – w ogrodzie czy na balkonie. Rozwieszając sznurki na pranie oszczędzasz miejsce, co ma szczególnie duże znaczenie na ograniczonej przestrzeni.

  • Sznur do rozwieszania prania 20m Pucuś
   Sznur do rozwieszania prania 20m Pucuś
   19,49 zł
  • Sznur do rozwieszania prania 25m Pucuś
   Sznur do rozwieszania prania 25m Pucuś
   23,49 zł
  • Sznur do rozwieszania prania 20m srebrny Pucuś
   Sznur do rozwieszania prania 20m srebrny Pucuś
   21,99 zł
  • Linka do wieszania prania stalowa mix 20m Anna Zaradna
   Linka do wieszania prania stalowa mix 20m Anna Zaradna
   10,69 zł
  • Linka do wieszania prania mix 20m Anna Zaradna
   Linka do wieszania prania mix 20m Anna Zaradna
   7,89 zł
  • Sznur do wieszania prania pleciony 20m Anna Zaradna
   Sznur do wieszania prania pleciony 20m Anna Zaradna
   12,59 zł
  • Sznur do wieszania prania pleciony 20m Anna Zaradna
   Sznur do wieszania prania pleciony 20m Anna Zaradna
   15,09 zł

  Linki na pranie na balkon i do ogrodu

  Masz niewielki ogródek lub mały balkon, a suszarka na pranie zabiera większą część dostępnej tam przestrzeni? Nie rezygnuj z relaksu na świeżym powietrzu tylko z tego powodu! Znakomitym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie rozwieszenie linki na pranie do ogrodu lub balkonowej. Dzięki temu zaoszczędzisz cenne miejsce, które pozwoli Ci stworzyć mały warzywniak lub strefę relaksu na świeżym powietrzu. A Twoje pranie będzie swobodnie wysychać na wysokości, nie ograniczając dostępnej przestrzeni. Dzięki szerokiej ofercie łatwo dobierzesz sznurki na pranie do swojego ogrodu, tworząc w ten sposób praktyczne miejsce do suszenia prania.

  Linki na pranie umożliwiają szybkie suszenie prania dzięki temu, że wyprane elementy garderoby suszą się w pewnej odległości od siebie. To sprawia, że są bardziej efektywne niż standardowe suszarki na pranie, w których linki lub pręty umieszczone są dość blisko siebie. Pranie na sznurku wisi swobodniej, umożliwiając przepływ powietrza z obu stron, a to sprawia, że suszenie przebiega szybko i sprawnie.

  W katalogu naszych produktów znajdziesz różnego rodzaju linki na pranie, które są świetną alternatywą dla suszarek na pranie i rozwiązaniem pozwalającym na zaoszczędzenie miejsca w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni.

  Jakie sznurki na pranie oferujemy?

  W naszej ofercie znajdziesz zarówno sznurki na pranie na balkon, jak i do ogrodu, dzięki którym suszenie prania będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek! Do wyboru masz różne rodzaje linek na pranie – od najmocniejszych, stalowych po równie wytrzymałe, plecione z przędzy polipropylenowych. Dzięki wykonaniu z mocnych, solidnych materiałów oraz odporności na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, linki do prania na balkon czy ogród posłużą Ci przez długi czas.

  Do wyboru masz sznurki na pranie o różnej długości (20-25 metrów), co umożliwi Ci dobranie odpowiedniego rozmiaru do miejsca, które masz do dyspozycji na rozwieszanie prania. Każdy sznurek na pranie ma też określoną grubość, dzięki czemu możesz ograniczyć kłopotliwe zagniecenia, powstające w wyniku suszenia prania na zbyt cienkiej lince. Poznaj naszą ofertę i znajdź idealne rozwiązanie do swojego domu lub ogrodu!

  Na co zwrócić uwagę wybierając linki na pranie?

  Na świeżym powietrzu najlepiej sprawdzi się mocna linka na pranie, dlatego zwróć uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Powinien być solidny i wytrzymały, wykonany z materiałów znanych ze swoich właściwości wytrzymałościowych (np. stal czy przędza polipropylenowa). Oprócz tego materiał wykonania powinien być odporny na działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych, w tym deszczu, mrozu oraz silnego wiatru.

  Cechą, na którą warto zwrócić uwagę, wybierając linki na pranie na balkon czy do ogrodu jest ich długość oraz grubość. Dzięki odpowiednio dobranej długości sznura dobrze rozplanujesz miejsce i wygospodarujesz idealną przestrzeń do suszenia prania w swojej przydomowej zieleni.

  Zobacz dostępne u nas sznurki na pranie i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie!

  Wartozobaczyć
  Ostatniooglądane